0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

парасолі

Парасольки з логотипом - відомий варіант для реклами

Парасолька - це такий аксесуар, який завжди повинен знаходитися поряд з людиною. У будь-який момент може піти дощ, і для того, щоб не намокнути, необхідно купити парасольку.

Парасольки з логотипом - це ще один вид рекламної продукції, який може привести до процвітання Вашої компанії. Жителів великих міст вже складно чимось здивувати, адже вони бачили безліч варіантів нанесення логотипів і контактної інформації на самих різних поверхнях. Парасолька - це такий аксесуар, який ще не вважається побитим, тому він завжди радує людей.

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує купити парасольку в Києві і всій Україні з доставкою в роздріб або оптом. На даний момент ця послуга популярна не тільки серед великих фірм, які хочуть чимось здивувати своїх клієнтів, але і серед тих, хто тільки з'явився на ринку і хоче заявити про себе.

Купити парасольку в Україні для довгострокової реклами

Чому б не купити парасольку в інтернеті, щоб подарувати його своїм співробітникам, діловим партнерам або клієнтам, як потенційним, так і існуючим? Існує безліч варіантів використання даної продукції:

  • Для співробітників парасолі з логотипом компанії стануть незамінним аксесуаром, адже досить часто бувають такі моменти, коли збираючись на роботу, людина потрапляє під дощ. Краще, якщо крім подарованих парасольок в офісі також буде спеціальне місце для їх зберігання.
  • Купити парасольку недорого просто необхідно в тому випадку, коли Ви є власником готелю чи ресторану. Буває таке, що людина виходить з автомобіля і до входу в готель залишається пройти якісь десяток метрів, які можуть зіпсувати як зачіску або наряд, так і настрій. Якщо ж в цьому випадку назустріч клієнтам буде виходити портьє з парасолькою, це буде говорити про високий статок і відмінному сервісі закладу.
  • Вирізняються співробітники, ділові партнери та важливі клієнти також можуть отримувати парасолі з логотипами компанії.

Найкраще купити парасолі оптом, адже в цьому випадку вони будуть ще дешевше. Такий презент, як парасолька, має велику цінність, ніж блокнот, ручка або запальничка. Людина, якій Ви його подаруєте, буде розуміти, що він є цінним кадром для Вас, через що і з'явиться його бажання співпрацювати надалі саме з Вами.

Парасолі від інтернет-магазину МАЙ-ЧАС

Ми пропонуємо тільки якісні парасольки, які обов'язково будуть служити своїм власникам десятки років і виробляти на них тривалу рекламу.

РозгорнутиЗгорнути