Гарантія та сервіс

Адреса сервісного центру:

м. Київ, вул. Предславинська 39, оф. 218.

тел: (044) 331-18-81.

Графік роботи: Пн-Пт: з 10:00 до 18:00, Сб-Нд: вихідний.

Гарантійний та післягарантійний ремонт годинників

 

May Time - це гарантія роботи ваших годин!

Крім продажу висококласної продукції, компанія May Time надає також гарантійний ремонт годинників. При купівлі будь-якого артикулу з каталогу Ви отримуєте гарантію від 1 року до 5 років. Гарантійний період може відрізнятися обраної вами марки годин. Протягом цього терміну ви отримуєте безкоштовне сервісне обслуговування в нашій майстерні. Але і після закінчення терміну гарантії ви також можете звернутися до нас, оскільки післягарантійний ремонт годинників - одна з наших послуг.

Термін гарантійного обслуговування на наручний годинник становить від 1 року до 5 років; брендованих настінного годинника - від 1 року до 2 - х років.

компанія May Time - це більше, ніж магазин з великим асортиментом годин. May Time - ваш надійний сервісний центр по ремонту годинників. Ми гарантуємо ідеальну роботу нашої продукції. Ми виправимо будь заводський брак по гарантії. І після закінчення терміну гарантії May Time залишиться вашим надійним сервісним центром.

May Time - професійний ремонт годинників в Києві

Серед годинникових магазинів і сервісних центрів по ремонту годинників в Києві наша компанія виділяється своїм комплексним підходом. May Time - це магазин, сервіс гарантійного ремонту і майстерня по ремонту годинників в одній компанії. Ми гарантуємо, що наш годинник багато років служитимуть вам без нарікань.

Наші майстри - досвідчені професіонали. Ми знаємо, як влаштовані годинник кожного представленого в каталозі бренду. Якщо Ви шукаєте хорошого фахівця з ремонту годинників в Києві - звертайтеся до нас вже зараз.

Повірте, ви залишитеся задоволені результатом. З нами ви завжди будете йти в ногу з часом!