0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

вимпели

Виготовлення та покупка вимпелів

Вимпел - це аксесуар, який має вигляд невеликого прапора з різною формою, розміром і символікою. Великим попитом користується вимпел на замовлення з логотипами компанії для рекламної продукції та використання в офісі компанії. У компанії МАЙ-ЧАС Ви маєте можливість замовити вимпел, який встановлюється на підставку або вішається на стіну. Є вимпели з уже готовою символікою, також можна замовити спеціальне індивідуальне виготовлення вимпелів.

Чому варто придбати вимпел у нас:

  • Вимпели вважають за краще не тільки бізнесмени, але і спортсмени, музиканти, військові. Для них це буде чудовим подарунком як рекламної компанії, подарунком партнеру по бізнесу, колегам по роботі.
  • Купуючи вимпели у нас, Ви будете мати якісною продукцією з надійних матеріалів. Використовувана фарба не буде вицвітати з плином часу, тому навіть через роки застосування невеликої прапор матиме первинний вигляд.
  • Всі виготовляються вимпели виробляються на замовлення клієнта, тому вони будуть точно відповідати заявленому розміру, кольору, на ньому будуть зображені малюнки і інформація, відповідні замовлення.

Вимпел: виготовлення, ціна

Так як виготовлення вимпелів відбувається за індивідуальним ескізом, то краще за все перед остаточним рішенням проконсультуватися з менеджерами нашої компанії. Необхідно правильно підібрати колір, який буде максимально поєднуватися, і підходити обстановці. Також варто визначитися з типом тканини і фарбами для того, щоб вимпел знаходився в експлуатації якомога довше, наприклад, умови експлуатації кабінетного і вуличного вимпела значно відрізняються.

Для виробництва і друку вимпелів використовується тільки новітнє сучасне обладнання. Друк продукції виробляється на струменевих плоттерах, завдяки яким можливе використання мінімального дозволу. При всіх перевагах і якості продукції, ціни на вимпели знаходяться на конкурентоспроможному рівні.

Реклама компанії за допомогою сувенірів

Вимпел - це чудовий бізнес-аксесуар, який завдяки тривалому впливу з людиною, має також тривалий рекламний вплив. Таким чином, реклама буде дієвою, при цьому з невисокою ціною. Багато директори і керівники люблять, коли на робочому столі знаходиться парочка вимпелів, як і на стінах кабінету.

РозгорнутиЗгорнути