0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

візитниці

Візитниці - необхідний аксесуар для ділової людини

У світі ділових людей проходить велика кількість ділових зустрічей, конференцій, зборів, ділових обідів та інших робочих моментів, при яких необхідно обмінятися контактною інформацією з іншими людьми. Візитка - це картка, на якій вказується вся контактна інформація, а також основний рід діяльності людини. Така цінна інформація завжди повинна бути при людині, адже в потрібний момент необхідно буде або поділитися власними контактами, або скористатися чиїмись. Для того щоб візитки залишалися в цілості й схоронності, необхідна візитниця.

Візитниця, купити яку можна в компанії МАЙ-ЧАС, - це також засіб для того, щоб картки естетично зберігалися в зручному місці, і при цьому кожен міг швидко і витягнути візитницю з візитками з кишені для того, щоб скористатися нею. Гаманець-візитниця - це аксесуар, який може підкреслити гідність, витонченість і стильність людини.

Візитниця для карт, як бізнес-аксесуар

Візитниця - це не тільки унікальне пристосування, яке необхідно придбати для себе, це ще і популярний бізнес-аксесуар. Якщо Ви хочете візитницю купити в Києві оптом чи вроздріб, найкраще звертатися в компанію МАЙ-ЧАС. Крім великого асортименту і прийнятних цін, компанія також виробляє візитниці з логотипом компанії. Маркетологи заявляють, що такий аксесуар є ідеальним для реклами і просування компанії.

Візитницю можуть виготовляти з різних матеріалів. Шкіряні візитниці - це досить дороге задоволення, тому їх купують для важливих ділових партнерів і деяких співробітників компанії. Може використовуватися також тканину, замінник шкіри, текстиль - в цьому випадку візитниця має середню цінову категорію, тому нею користуються в якості подарунків для співробітників компанії, постійних клієнтів та деяких партнерів. Застосовується і пластик, який буде доречним в разі великої рекламної кампанії.

вибір візитниці

Купуючи даний аксесуар, необхідно враховувати, що дана покупка не завжди може використовуватися незалежно від гендерної приналежності. Візитниці жіночі в яскравих тонах і з принтом точно не підійдуть для чоловіків. Точно також сувора чорна візитниця чоловіча з характерним принтом не завжди буде прийнята жінкою. Крім цього аспекту вибір дизайну продукції більше не має ніяких меж.

РозгорнутиЗгорнути