0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

календарі

Календар 2018 роки з власним логотипом

Для будь-якого успішного людини величезне значення має максимальний контроль за все свого часу. Організація розпорядку дня, місяця і навіть всього року - це запорука успіху і продуктивності. Саме тому людством ще в давнину був розроблена система, яка ділить весь час на проміжки, від самих маленьких до найбільш великих. За розпорядок тижня, місяця і року відповідає календар. У більшості календарів є можливість відзначати важливі дати, а в деяких вже відзначені державні, чи релігійні свята. Але особливо важливим є те, що відзначені всі вихідні та робочі дні.

Календар 2018 купити в інтернет-магазині

Купити календар на 2018 рік можна в будь-якому магазині, але частіше за все, такий календар не дуже добре підходить для компаній, так як не має значущих дат, а так само деяких можливостей, на кшталт позначки дат і коментарів до них, саме тому найкраще настінний календар купити з власним логотипом.

Щоб календар відбивав індивідуальність компанії, а також її працівників, найкращим варіантом буде нанесення власного логотипу, як на обкладинку, так і на сторінки календаря. Для того щоб купити календар з логотипом вашої компанії, достатньо оформити покупку у перевіреного продавця в інтернет-магазині МАЙ-ЧАС, потім провідні дизайнери магазину розроблять макет, і відправлять його Вам для затвердження. Якщо у Вас вже є власний логотип, і Ви хочете, щоб саме він красувався на календарі за 2018 рік, то необхідно надати дизайнерам копію, або макет логотипу. Потім дизайнери лаконічно і акуратно вмонтують його в макет календаря, і кожен працівник Вашої компанії буде мати частинку її завжди з собою.

Купити календар в Києві

Ви можете купити календарі оптом як в Києві, так і в будь-якій точці країни, для цього достатньо вибрати зручний спосіб доставки товару, і Ви отримаєте його по необхідному адресою.

Якщо Вам необхідно календарі на 2018 рік купити оптом, то це буде відмінний спосіб реклами Вашої компанії. Календар з нанесеним логотипом компанії буде постійно привертати увагу, як клієнтів, так і партнерів по бізнесу. Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально, так як на це впливає величезна кількість факторів, таких як спосіб оплати і доставки товару, обраний матеріал, кількість примірників, складність роботи, швидкість виконання замовлення, а так само індивідуальні особливості.

РозгорнутиЗгорнути