0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

портмоне

Портмоне і гаманці в якості бізнес сувенірів

Портмоне або гаманці - це той аксесуар, який володіє не тільки практичною функцією, але і є елементом стилю. Чому варто купити портмоне:

  • У нього складають всі гроші, банківські картки, візитки, записки, ключі, дрібниця і багато іншого.
  • За зовнішнім виглядом портмоне можна відразу сказати, який смак у чоловіка, а також оцінити його достаток.

Крім того, купити портмоне чоловіче необхідно для того, щоб зайвий раз нагадати про Вашу компанію і послуги чи товари, які вона надає. Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує купити портмоне в Києві і по всій Україні з доставкою. На таку продукцію під замовлення ставиться логотип компанії, також можливе придбання портмоне без логотипу.

Інтернет-магазин пропонує різні матеріали: шкіру, екошкіра, текстиль. Кожен зможе підібрати продукцію за своїми смаковими уподобаннями і достатку.

асортимент магазину

Якщо Ви вирішили купити портмоне недорого, то інтернет-магазин МАЙ-ЧАС є ідеальним варіантом, адже навіть на шкіряні вироби, які вважаються більш дорогими, діють оптимальні ціни.

Можна не боятися купити шкіряне портмоне з логотипом, адже в такий продукції логотип не кидається в очі і ставиться простим тисненням на шкірі. Такі портмоне можна зустріти і в будь-якому магазині країни, але з логотипом відомих фірм з виробництва одягу і аксесуарів.

Звичайно ж, купити портмоне з натуральної шкіри підходить тільки для ділових партнерів, співробітників компанії і постійних клієнтів, яких хочеться по-особливому заохотити. Так як продукція є дорогою, то в простих промо акціях або на конференціях їх не дарують всім своїм покупцям. Також такий аксесуар можна використовувати в якості призу в тому чи іншому розіграші, проведеному для залучення клієнтів.

Купити портмоне в інтернет-магазині МАЙ-ЧАС

Якщо гаманці підходять і для жінок, і для чоловіків, то купити портмоне зі шкіри необхідно тільки для чоловіків.

Варто портмоне купити в Україні через те, що воно має безліч переваг:

  • Даний аксесуар досить місткий, тому в нього можна вкласти всі необхідні дрібниці.
  • Якщо Ви вирішили купити портмоне чоловіче шкіряне, то через наявність натуральних матеріалів воно буде служити протягом тривалого часу.
  • Логотип не тільки прикрашає і розбавляє дизайн портмоне, але і служить додатковою рекламою.
  • Ми пропонуємо тільки стильні сучасні портмоне, які будуть оригінальним і радісним подарунком.
РозгорнутиЗгорнути