0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

ручки

Ручки з логотипом компанії від МАЙ-ЧАС

Ручка, на якій зображується логотип компанії - це відмінна реклама і просування власного бренду, а також чудовий подарунок для ділових партнерів. Крім цього, ручки також виконують практичну функцію, вони є незамінним елементом кожного ділової людини. Ручка повинна бути під рукою, адже в будь-який момент може знадобитися підписати якісь папери або вписати в щоденник важливу справу.

Купити ручки оптом необхідно через те, що їх застосування має тільки позитивними сторонами. Багато маркетологи стверджують, що ручка - це ідеальна продукція для реклами, адже вона дешева, має порівняно довгий принцип дії і при використанні завжди знаходиться на виду. З її допомогою можна створити ефективну рекламну кампанію.

Ручки купити оптом в Києві можна в інтернет-магазині МАЙ-ЧАС. Магазин пропонує величезний асортимент продукції з різних матеріалів, в різної цінової категорії, з великим вибором колірної гами.

переваги ручок

Не дарма всі хочуть ручки кулькові купити оптом з нанесеним на них логотипом компанії. Їх основною перевагою є висока функціональність. Потенційний або постійний клієнт, який отримає таку ручку, зможе використовувати її в повсякденному житті, а під час використання обов'язково згадати і про Вас.

Застосовувати ручки можна по-різному: в промо акціях, виставках і конференціях, можна створити конкурс, призом в якому буде ручка. Досить багато компаній купують ручки оптом в Києві і після цього створюють спеціальні стенди в різних торгових комплексах, на яких кожен бажаючий має можливість взяти безкоштовно таку продукцію.

Крім безпосередньо логотипу на ручці також необхідно написати контактну інформацію і рід діяльності компанії. Така детальна інформація може служити аналогом візитної картки, але на відміну від звичайної візитки вона обов'язково буде використана.

В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС можна купити ручки оптом таких видів:

  • Пластикові ручки різних кольорів з логотипом.
  • Ручки з металевими вставками.
  • Олівці.
  • Подарункові варіанти ручок з дерева.

На кожному такому варіанті ручки може бути використаний логотип. Наш інтернет-магазин займається нанесенням логотипів вже багато років. Ми користуємося якісними фарбами, які не стираються з часом, а також кращим обладнанням для нанесення.

РозгорнутиЗгорнути