0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

підставки

Придбати підставку для канцелярії і не тільки

Кожен письмовий або комп'ютерний стіл має одну загальної деталлю - наявністю підставки під офісне приладдя. Найчастіше офісне приладдя мають невеликі розміри, і якщо їх не упорядкувати в одному місці, то вони будуть губитися, а знайти потрібну ручку або олівець буде просто неможливо. Купити підставку необхідно великий категорії населення, яка включає не тільки офісних працівників і керівників, але школярів і студентів, магазини або супермаркети (для ведення записів) і багатьох інших. В цілому, в кожному будинку або підприємстві знайдеться місце для такого аксесуара.

Якщо Ви вирішили купити підставки в Україні оптом чи вроздріб, найкраще звертатися в інтернет-магазин МАЙ-ЧАС.

Великий асортимент підставок

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує купити підставку недорого для подальшого нанесення логотипу або без нього. Великий асортимент включає:

  • прості моделі з металу або інших матеріалів;
  • солідні моделі, які будуть доречно виглядати в кабінеті керівника;
  • підставки не тільки для ручок, але і для мобільного телефону або аркушів паперу;
  • підставки з годинником, календарем, термометром і іншими додатковими можливостями.

Підставка настільна, купити яку можна з доставкою по всій Україні, стане чудовим подарунком колегам на роботі, діловим партнерам, а також деяким покупцям. Такий подарунок має велику цінність через свою практичності, і точно буде використовуватися в повсякденному житті.

Купити металеву підставку з логотипом компанії

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує підставки з різних матеріалів: металу, дерева, пластика, з шкіряними вставками. Простіші моделі можуть використовуватися в якості подарунків клієнтам під час промо акцій і рекламних компаній. Звичайно ж, така продукція повинна нести в собі певний сенс, тому на ній друкується логотип компанії, в деяких випадках і контактна інформація, щоб під час користування людина могла завжди згадувати про послуги чи товар, що надаються Вашою компанією.

Купити підставку в інтернет-магазині можна не тільки на подарунок клієнтам або діловим партнерам, але і для особистого користування в офісі. Якщо використовуються в офісі аксесуари матимуть символіку компанії, це тільки додасть солідності в очах клієнтів і ділових партнерів. Особливо це стосується керівників компанії, які можуть придбати чудові цікаві варіанти підставок з особливим відмітним знаком.

РозгорнутиЗгорнути