0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

голограми

Голограми - унікальний подарунок

Стрімкий розвиток технологій привело до збільшення різноманітної продукції, в тому числі і подарункової. Особливо популярністю користуються незвичайні подарунки на зразок голограми. Так звана голограма є малюнок, який здатний змінювати колір або відтінок в залежності від кута огляду. Даний ефект досягається завдяки нерівностей поверхні, на торцях яких завдано інший колір чи малюнок, яскравим прикладом такої технології є стерео картинки, які повністю змінюються під певним кутом. У випадку з голографічними зображеннями, нерівність поверхні непомітна неозброєним оком, і навіть не відчутна на дотик.

Голограми купити в Україні

Для тог щоб голограми купити в Києві і по всій Україні, досить звернутися до перевірених виробникам і дистриб'юторам, таким як інтернет-магазин МАЙ-ЧАС. Тут Ви знайдете товари на будь-який смак і колір, від годин і блокнотів, до голограми, виготовленої на замовлення. Відмінною особливістю інтернет-магазину МАЙ-ЧАС є виготовлення подарунків і атрибутики з власним логотипом. У наш час складно знайти підходящі бізнес-голограми, які відмінно підійшли б в якості подарунків для:

  • Партнерів по бізнесу.
  • Потенційних і постійних клієнтів.
  • Власної рекламної продукції.
  • Візиток і листівок.
  • Співробітників і керівництва компанії.

Саме для цього і працює інтернет-магазин МАЙ-ЧАС. Тут Ви зможете замовити голограму з унікальним логотипом власного виробництва. Ви можете, як вибрати вже існуючі моделі, так і надати власний логотип. Крім цього, провідні дизайнери інтернет-магазину МАЙ-ЧАС можуть як підібрати і розробити для Вас унікальний логотип, так і адаптувати Ваш логотип до цікавого і авторському голографічного малюнку.

Сьогодні голограми прикрашають абсолютно все, вони успішно використовуються в будівельних роботах, в нейл арте, будівництві автомобілів і машин, але головна і найперша сфера, яка почала використовувати голограму - це друкарня. Так чому б не здивувати нових клієнтів і партнерів унікальним і авторським подарунком, з красивою і елегантною голограмою і власним логотипом. Купуйте тільки авторські вироби і подарунки, щоб завжди мати можливість дивувати і виділятися, адже Ви і Ваша компанія цього заслуговуєте, а інтернет-магазин МАЙ-ЧАС допоможе Вам у цьому краще за інших.

РозгорнутиЗгорнути