0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

Портфелі та папки

Бізнес портфелі і папки для ділових людей

Бізнес-папка і бізнес-портфель - це незамінний аксесуар ділової людини. Існує безліч випадків, важливих конференцій, співбесід, поїздок, ділових зустрічей, коли людині необхідно носити з собою важливі документи. В цьому випадку папери не повинні пом'ятися, їх необхідно впорядкувати так, щоб в майбутньому швидко дістати необхідний документ і презентувати його або передати іншому.

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує своїм клієнтам купити бізнес-портфель або бізнес-папки для документів. Широкий асортимент продукції, а також оптимальні ціни на папки та портфелі дозволяють придбати кожному бажану модель.

Папка або портфель часто використовується як чоловіками, так і жінками, а тому цей аксесуар не має гендерної приналежності і підходить абсолютно всім. Так як портфелі і папки для паперів мають форму і розміри класичних портфелів, вони і отримали дану назву, при цьому всередині абсолютно відрізняються від звичайних варіантів.

Які особливості та переваги мають дані аксесуари:

  • Внутрішнє наповнення папки і портфеля може бути істотно різними: з одним або декількома відділеннями, з яскравими ярликами, які відокремлюють відділення один від одного.
  • Деякі моделі крім основного відділення мають також зовнішні невеликі відділи, які закриваються блискавкою або клапаном.
  • Усередині портфелів можуть бути відділення не тільки під паперу, але і під інші дрібні предмети: візитки, картки, фотографії, мобільний телефон.
  • Закриватися основний відділ також може не тільки за допомогою блискавки, але і клапаном.
  • Портфелі мають різні розміри, найчастіше вони підходять або під лист А3, або під А4.
  • Носити портфель або папку можна на плечі за допомогою довгого ремінця, в руці за допомогою ручки. Також аксесуар може не мати ручки взагалі.

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС

В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС представлені шкіряні портфелі, а також бізнес-папки шкіряні. Вибираючи аксесуари з натуральних матеріалів, вони будуть служити протягом багатьох років без зміни зовнішніх характеристик.

Такі портфелі підходять тільки солідній людині, яка цінує свій час і любить впорядкованість. Дані портфелі і папки стануть чудовим придбанням, як для себе, так і в якості подарунка коханій людині або керівнику на роботі. Класичний чоловічий портфель зі шкіри стане відмінним союзником в будь-якій життєвій ситуації.

РозгорнутиЗгорнути