0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

Значки та медалі

Значки та медалі: відмінний аксесуар для Вашої фірми

Значки та медалі - це аксесуари, які необхідні під час урочистих вручень різного плану. Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує виготовлення значків на замовлення з абсолютно різною символікою і атрибутикою. Ми займаємося виготовленням уже багато років, тому можемо здійснити навіть найсміливіші задуми. Ми працюємо як з приватними, так і з корпоративними замовниками, свій ідеальний варіант тут знайде кожен.

Виготовлення медалей і значків - це досить специфічний вид діяльності, який вимагає не тільки ультрасучасного обладнання, але і тонких знань в даній сфері діяльності.

В яких випадках може стати в нагоді виготовлення значків:

  • Різні урочисті заходи, які пов'язані з компаніями та корпораціями, наприклад, під час ювілею.
  • У різних святах шкіл і університетів, наприклад, на випускний або на останній дзвінок.
  • По самому, здавалося б, буденному приводу, коли хочеться подарувати незвичайний подарунок родичу або другу.
  • Під час рекламних кампаній, різних маркетингових ходів, для того, щоб отримати лояльність клієнта.

Чи не кожен інтернет-магазин готовий надати виготовлення значків з металу, адже таке виробництво набагато більш трудомістке, ніж у випадку з папером.

Відмінні характеристики виготовлення значків

Виготовлення орденів і медалей на замовлення вкрай важливо, адже вони є відмінними знаками і характеристиками, які показують, що людина ставиться до того чи іншого суспільства. В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС крім виготовлення медалей в Києві присутні і інші види бізнес-подарунків, всі вони необхідні в тому чи іншому випадку. Якщо Ви хочете якось виділити співробітника серед інших, проводите рекламні акції або компанії і хочете нагородити того чи іншого покупця (існуючого або потенційного), то саме виготовлення медалей на замовлення в Україні буде найбільш доречним.

На сьогоднішній день кожна компанія повинна мати власний корпоративний стиль, а також логотип. Ні у кого навіть сумніву викликати не може необхідність наявності даної атрибутики. Виготовлення значків в Києві, а також з доставкою по всій Україні є необхідним, адже значки та медалі - це такі атрибути, які будуть виглядати яскраво і нетривіально.

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує якісні медалі і значки, які стануть родзинкою Вашої компанії.

РозгорнутиЗгорнути