Про нас

Компанія МАЙ-ЧАС - це Інтернет-магазин годинників з хорошою репутацією. Ми працюємо на українському ринку з 1993 року і на сьогоднішній день наші клієнти вже встигли переконатися, що купити годинник в Києві краще в магазині МАЙ-ЧАС.

Компанія МАЙ-ЧАС пропонує вам багатий асортимент товарів, призначених для ділових і активних людей. У нас ви можете придбати наручний годинник, оригінальні бізнес-подарунки, годинник для підводного плавання і замовити оптову поставку продукції. Ми працюємо з наступними категоріями товарів:

·         годинник механічні, годинник з автоподзаводом і кварцові годинники;

·         годинник від відомих європейських брендів і якісні моделі з Прибалтики (наприклад, годинник Схід Європа) - оригінальні, стильні, ексклюзивні товари;

·         спеціальна продукція - годинник для дайвінгу та любителів активного відпочинку;

·         подарункова та сувенірна продукція (оригінальні настінні годинники з логотипом підійдуть для оформлення офісу компанії або в якості подарунків вашим партнерам);

·         годинники і подарунки оптом Київ також купує у нас.

Наша компанія пропонує роздрібну продукцію і цікаві рішення для оптових покупців. З нами ви можете почати свій бізнес, відкрити новий напрямок в уже існуючому і разом з нами впевнено йти до успіху.

МАЙ-ЧАС - це більше, ніж магазин. Ми здійснюємо продаж якісних, ексклюзивних і оригінальних годинників і подарунків, займаємося гарантійним і післягарантійним ремонтом всієї присутньої в нашому каталозі продукції.

Серед клієнтів компанії МАЙ-ЧАС - найбільші підприємства і організації України. У нашій компанії годинник оптом замовляли з Адміністрації Президента і Національного Банку. Крім того, за роки існування компанії ми встигли отримати тисячі позитивних відгуків від наших покупців. Нам довіряють і нас вибирають серед безлічі конкурентів!

 

 

Мабуть і подяки: