0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

Посуд

Сувенірна посуд з логотипом підприємства

Інтернет-магазин посуду МАЙ-ЧАС пропонує своїм клієнтам купити посуд на замовлення. Товар з брендами і логотипами відправляється за допомогою доставки по всій Україні.

Набір посуду - це відмінна можливість залучити додаткових клієнтів. Таке придбання не буде занадто дорогим, тому його можна використовувати в різних рекламних кампаніях.

Купити посуд в Києві з логотипом можна для досягнення різних цілей:

  • При проведенні промо акцій, конференцій, виставок та іншої реклами. У цьому випадку використовується недорога керамічна або скляний посуд. Чашки, склянки, кухлі, тарілки - це те, що завжди стане в нагоді в побуті і завжди знайде своє застосування. Якщо на такій продукції надрукувати логотип, який може бути або ненав'язливим, або навпаки барвистим і яскравим, людина, яка отримала її, обов'язково буде пам'ятати про Вашу компанію.
  • Кухонний посуд підходить не тільки в якості подарунків для клієнтів, але і для того, щоб оснастити кухню в офісі. Столовий посуд з офіційними логотипами зробить кухню більш солідною і сучасної, додасть їй закінчений вигляд і створить певний імідж.
  • Посуд - це відмінний корпоративний подарунок. У цьому випадку товари дістаються клієнтам, і в залежності від статусу клієнта, а також фінансових можливостей. Можна вибрати як недорогі затребувані товари, так і ті кухонне приладдя, які відносять до класу VIP.
  • Посуд в Україні з логотипом - це незамінна складова для будь-якого громадського харчування. Ресторани, кав'ярні, кафе та інші заклади, що використовують ту чи іншу посуд, можуть застосовувати на ній власний логотип для додаткового створення іміджу і реклами. Якщо ж Ваша компанія не пов'язана з громадським харчуванням, то можна надати безкоштовно таку продукцію закладам міста для проведення додаткової реклами.

Придбання продукції в інтернет-магазині

Сайт посуду МАЙ-ЧАС в своєму асортименті має абсолютно різний посуд, в якій є набори, чашки і тарілки, попільнички, термокружки і термоси, підставки під стакани і багато іншого. Кожен зможе купити посуд в Києві за мінімальною ціною, при цьому отримати ту продукцію, яка максимально відповідає запитам і потребам.

Маркетологи стверджують, що недорогі подарунки з тривалим терміном діяльності є ідеальними в рекламі і просуванні компанії, саме тому посуд і володіє таким широким розповсюдженням.

РозгорнутиЗгорнути