0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

кепки

Купити кепки оптом від виробника

Для того щоб відчувати себе комфортно з літній час, необхідно купити кепку. Такий головний убір підходить всім без винятку, як чоловікам, так і жінкам, є комфортним і затребуваним в наш час. Як тільки сонечко виходить з-за хмар, а на вулиці стає тепло, кепки можна побачити як на молодих людях, так і на тих, хто постарше.

Якщо Ви є маркетологом або керівником компанії, то повинні розуміти, що є необхідність купити кепки оптом в Україні через те, що вони є незамінним учасником промо акцій, різних рекламних кампаній і ходів, конференцій, виставок та інших заходів. Кепки - це такий аксесуар, який користується практичною функцією, він стане в нагоді і буде застосовуватися тривалий час, саме тому його так люблять як керівники компанії, так і споживачі.

Купити кепку в інтернет-магазині МАЙ-ЧАС

Багато хто віддає перевагу купити кепку в Україні через те, що вона має безліч переваг:

  • Кепки можна використовувати в якості подарунка при проведенні найрізноманітніших корпоративних і рекламних конкурсів.
  • Купити кепку жіночий або чоловічий можна не тільки в якості подарунка, але і для того, щоб поповнити і урізноманітнити уніформу працівників, зробити «завершальний штрих» саме цим аксесуаром.
  • Якщо в повсякденному корпоративного життя працівники не носять такі кепки, то їх можна використовувати в якості розпізнавального знака співробітників компанії під час проведення рекламних кампаній і промо акцій.
  • Кепки оптом знадобляться для того, щоб дарувати людям, адже в літню пору року без такого аксесуара на природі просто не обійтися.
  • Досить часто люди хочуть купити кепку чоловічу, яка матиме логотип у вигляді значка автомобільної марки. Такі кепки вважаються найбільш поширеними.

Купити кепку в магазині

Інтернет-магазин МАЙ-ЧАС пропонує велику різноманітність кепок і козирків під нанесення, які можна придбати як оптом, так і в роздріб. Купуючи чоловічі кепки оптом, на фінальну вартість впливає матеріал, з якого виготовлена сама кепка, кількість придбаних моделей, стиль і дизайн логотипу, спосіб нанесення логотипу та багато іншого.

В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС Ви можете купити кепку в Києві, а також у всій Україні з доставкою за допомогою відомих транспортних компаній. Широкий асортимент і доступні ціни роблять даний сегмент товару широко поширеним.

РозгорнутиЗгорнути