0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

брелоки

Брелоки - цікавий і креативний подарунок

Компанія МАЙ-ЧАС пропонує купити брелоки оптом і в роздріб за привабливою вартістю. Брелоки - це ідеальний бізнес-подарунок, який буде доречний не тільки під час будь-якого свята, а й підходить для кожної людини. На даний момент маркетологи вважають, що купити брелок - це найкраще вкладення і засіб для просування.

Чому ж купити брелоки оптом настільки вигідно? Справа в тому, що великим компаніям часто сувенірну продукцію необхідно закуповувати партіями по десятки тисяч примірників. При цьому продукція має безліч переваг в порівнянні з іншими видами сувенірів:

  • Підібрати брелоки оптом в Україні можна для різної аудиторії, так як присутній великий асортимент при різної вартості готової продукції.
  • Пропоновані брелоки мають готову форму, на якій друкується унікальний логотип компанії. Така операція проводиться під замовлення, при цьому брелок буде не тільки відмінним подарунком, а й чудовою рекламною компанією.
  • Брелоки - це сувенір, який використовується з користю, тому такий подарунок завжди сприймається позитивно.
  • Брелок купити в Україні вигідно через те, що людина буде тривалий час контактувати з ним, при цьому реклама буде також тривалий час нагадувати про Вашу компанію.

На даний момент існує безліч сучасних технологій, за якими можливо виробництво брелоків з різних матеріалів, з великим вибором форми, конструкції і типу застібки.

В асортименті компанії МАЙ-ЧАС присутні не тільки класичні брелоки з різних матеріалів, але і брелоки-ліхтарики, брелоки у вигляді фігурок, магнітні брелоки і багато інших оригінальні варіанти.

Матеріали для виготовлення брелків

Якщо Ви вирішили брелоки купити в Києві, то варто визначитися, з якого матеріалу вони повинні бути виготовлені. Це може бути акрил, пластик, метал, гума, а також найрізноманітніше поєднання цих матеріалів. Якщо брелок необхідний як призовий фонд, то в цьому випадку підходить пластик. Рекламні брелоки, які необхідні в якості сувенірної продукції, що має середню цінову категорію, в якості матеріалу використовується виключно метал. Саме такі брелоки можна дарувати діловим партнерам і працівникам компанії під час свят або на ділових зустрічах. Продукція в результаті завжди використовується в ключах від будинку, автомобіля або робочого офісу.

РозгорнутиЗгорнути