0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

Блокноти

Якісні блокноти з символікою компаній

Блокнот - цей необхідний дріб'язок кожного ділової людини, яка повинна бути весь час під рукою. Бізнес блокнот є маленьким і незамінним помічником у плануванні зустрічей, проведення різних конференцій і презентацій, в поїздках, при переговорах і в інших ситуаціях. Корпоративні блокноти ж виконують відразу кілька функцій: крім основної експлуатаційної функції вони також грають роль реклами компанії.

Виготовлення блокнотів під замовлення

Наша компанія пропонує виготовлення блокнотів з логотипом компанії за прийнятною ціною, а також з доставкою по всій Україні. Замовляючи такий блокнот, Ви отримуєте такі переваги:

  • Так як блокнотом користуються найчастіше, то він гарантовано буде постійно перебувати на увазі, а реклама буде нагадувати про Вашу компанію.
  • Блокнот - це відмінний подарунок. Такий аксесуар часто використовують в якості подарунків під час рекламних акцій. Крім цього їх можна дарувати на свята співробітникам і діловим партнерам, а також в якості додаткових сувенірів постійним клієнтам.
  • Так як блокноти з логотипом компанії більшою мірою грають роль рекламної кампанії, то вони мають тривалим терміном дії при порівняно невеликих витратах.

З якої ще причини варто в якості подарунка вибрати саме блокнот:

  • вони універсальні і підходять для будь-якого заходу;
  • вони можуть мати однаковий дизайн незалежно від градації за статевою ознакою;
  • за допомогою оригінального блокнота можна підкреслити смак дарувальника, а також його солідність і серйозні наміри;
  • такий подарунок вважається ознакою хорошого тону.

Найбільш поширений варіант виготовлення блокнота зі спеціальною символікою - це розташування логотипу на титульній сторінці, а також задня обкладинка з комерційною інформацією і контактами компанії. Звичайно ж, можна і якось інакше прикрасити блокнот на свій розсуд.

Ми рекомендуємо Вам вибрати блокнот, який має пружинку. Такий вид блокнотів вкрай зручний у використанні, адже в ньому можна виривати листи без шкоди зовнішньому вигляду. Крім цього, такі блокноти простіше у виготовленні, тому мають більш низьку вартість.

Вибираючи блокнот, необхідно також не забувати про те, що у нього повинен бути привабливий дизайн з цікавою обкладинкою. Тільки якісні матеріали при виготовленні і сучасне обладнання дадуть необхідний результат.

РозгорнутиЗгорнути