0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

пакети

Пакети з логотипом компанії - найкраща реклама

Разом зі збільшенням кількості малого і середнього бізнесу в різних галузях, стрімко зростає конкуренція, що підвищує необхідність реклами, а так само збільшує її різновид. Одним з найпопулярніших видів реклами прийнято вважати виготовлення пакетів з логотипом.

виготовлення пакетів

Поліетиленові пакети становлять собою універсальний засіб транспортування будь-якого товару. 9 з 10 чоловік, приходячи в магазин, купують пакет, іноді навіть для самих маленьких товарів, таким чином, виготовлення поліетиленових пакетів набирає рекордні показники. Зазвичай вартість пакетів не перевищує середньої допустимої норми, але краще всього здійснювати замовлення пакетів оптом. При оптовій купівлі поліетиленових пакетів, їх виготовлення відбувається у великих промислових масштабах, таким чином, їх вартість значно знижується.

Виготовлення пакетів дешево

Тільки великі компанії і магазини можуть виготовити поліетиленові пакети за низькою, оптової вартості, так як більшість малих магазинів не мають доступу до конвеєрів промислових масштабів, що змушує їх звертатися до більших і розвиненим компаніям. Виготовлення пакетів під замовлення користується величезною популярністю, так як кожен магазин, компанія або виробник хочуть мати пакети з власним логотипом, які будуть не просто додатковим джерелом доходу, але відмінним рекламним засобом. Для того щоб виготовлення поліетиленових пакетів було дешевим, швидким і якісним, необхідно звертатися до надійного виробника, такого як інтернет-магазин МАЙ-ЧАС.

Інтернет магазин МАЙ-ЧАС

В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС Ви зможете замовити пакети з власним логотипом, або з логотипом розробленим провідними дизайнерами магазину. Для цього Вам необхідно оформити замовлення, після чого дизайнери розроблять макет пакету з логотипом, і відправлять його Вам на затвердження. У разі якщо у Вашої компанії вже є власний логотип, необхідно надати його дизайнерам, і вони лаконічно впишуть його в макет поліетиленового пакета з логотипом.

Зростання занепокоєння навколо проблем з екологією, частково викликана поліетиленовими пакетами, саме тому багато магазинів вважають за краще виготовлення паперових пакетів з логотипом, замість поліетиленових. Такий пакет не менш міцний, ніж поліетиленовий, але він не містить хімічних речовин, і повністю безпечний для навколишнього середовища, а так само Біорозкладаних.

РозгорнутиЗгорнути