0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

краватки

Корпоративні краватки і хустки

Краватка - це аксесуар, який використовується в одязі, який робить людину більш солідним і діловим. Даний аксесуар виглядає, як вузька смужка тканини, яка зав'язується навколо шиї і спускається вільним краєм на груди. Такий аксесуар був популярний багато століть назад: його носили і в Стародавньому Римі, і в Стародавньому Єгипті, і в Китаї. Уже тоді наявність краватки вказувало на те, що людина має високий соціальний статус, і його необхідно поважати. До нашого часу це поняття практично не змінилося.

На даний момент краватки і хустки - це необхідний атрибут і частина ділового костюма у людей, які займаються розумовою працею. Можна купити краватку, який буде грати роль корпоративної форми, або буде частиною рекламної компанії. Коли всі співробітники в складі своєї форми мають корпоративні краватки, такий елемент буде залучати клієнтів і залишати сприятливе враження про фірму.

Компанія МАЙ-ЧАС

Краватки купити в Україні оптом чи вроздріб можна в компанії МАЙ-ЧАС. Великий асортимент за формою, розмірами, колірного рішення, можливості нанесення різних логотипів, а також конкурентоспроможні ціни - це те, що приваблює клієнтів в нашій компанії. Проводиться доставка по всій Україні. Вибір малюнка проводиться спільно з менеджером компанії для того, щоб він вийшов саме таким, як подає замовник.

Де застосовується краватку

Купити краватку чоловічий можна для тих, хто є звичайним працівником компанії, для його щоденного робочого образу. Особливо дані краватки необхідні тим співробітникам, які спілкуються особисто з клієнтами, їм необхідно завжди виглядати ідеально і з голочки. Також краватки купити в Києві коштує для топ-менеджерів і інших співробітників, які проводять презентації та беруть участь в ділових переговорах з компаньйонами або партерами по бізнесу.

Одним з основних способів застосування даних краваток або хусток є їх подальша передача в якості рекламної продукції. Тут з вибором символіки і нанесенням логотипу необхідно бути обережним. Якщо Ви хочете, щоб в майбутньому людина носила такий аксесуар, то логотип необхідно наносити або на зворотному боці, або дуже бляклим і непомітним.

Краватки і хустки - це одні з найбільш ефективних способів в іміджевій рекламі. Вони зможуть залучити додаткових клієнтів, а також ділових партнерів і інвесторів.

РозгорнутиЗгорнути