0
Вибачте, розділ тимчасово недоступний

запальнички

Запальнички під нанесення логотипу

На даний момент практично у кожної сім'ї в будинку знаходиться запальничка. Великий відсоток населення курить, деякі використовують її замість сірників для того, щоб підпалювати піч або свічки. Загалом, даний невеликий аксесуар має великою популярністю через те, що має практичні функції. Купити запальничку можна не тільки для власного використання, але і в зовсім інших цілях.

В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС можна купити запальнички оптом в Україні для того, щоб нанести на нього логотип і використовувати в своїх рекламних компаніях. Купити запальничку в Києві, а також з доставкою по всій Україні вигідно, адже дана сувенірна продукція є досить дешевою, при цьому тривалий час знаходиться разом з людиною, тобто буде діяти на нього і проводити необхідний рекламний ефект.

Використання запальничок з логотипами

Існує велика кількість різних запальничок з вигляду, формі, типу палива. Найчастіше клієнти воліють газові запальнички купити, адже вони найбільш поширені і мають невисоку вартість. Для ділових партнерів або постійних клієнтів можна також купити бензинову запальничку. Крім цього існують і інші види: механічні, з пластика або металу, з верхньою кришкою або без неї.

Купити запальнички оптом найчастіше необхідно для того, щоб проводити різні промо акції, виставки та конференції, також їх можна залишити в популярних місцях (барах, магазинах і кафе) для того, щоб кожна людина могла скористатися нею безкоштовно. Всі маркетологи заявляють, що така продукція - ідеальна для проведення реклами, тому попит на дані запальнички досить великий.

Які запальнички купити в Україні

Прості запальнички нікому не цікаві, адже для реклами необхідна присутність логотипу. Логотип зазвичай складається з декількох квітів (від 1 до 5). Друк на запальничках може розташовуватися як з одного, так і з обох сторін. Найчастіше запальнички оптом в Україні виробляють з логотипом, який закриває одну бічну сторону, а з другої сторони знаходиться контактна інформація.

В інтернет-магазині МАЙ-ЧАС Ви можете придбати запальнички з нанесеним логотипом, або ж чисті кольорові запальнички під нанесення за цінами від виробника. Широкий асортимент дозволяє кожному вибрати продукцію, яка відповідатиме за смаковими якостями, вартості, формою та іншими характеристиками.

РозгорнутиЗгорнути