0

Річниця цифрових годин: цікава історія, яку вам подобається

На території Техасу був звичайна майстерня, в якій інженер назвав Джордж, працював, вирішив вирішувати проблеми з днем ​​годинника. У дворі було 1960 рік, в якому переважання мала сталь, Неон, спроби створити літаючу машину та багато іншого. Ех, дивовижний час був. У цей час, у віддаленій від гірлянди, в Пенсільванії, керівник кафедри досліджуваного відділу однієї години на ім'я Джон Берге хотів вирішити таку ж проблему. Але, незважаючи на свій досвід, і допомогти вашій команді, вони прийшли до кінця, оскільки вони не могли зрозуміти, як цифрові годинники можуть бути зменшені до розміру зап'ястя.

Багато років багато намагалися зробити це, щоб ввести своє ім'я в історії. Варто зазначити, що аналоговий годинник був вже тривалий період часу, але цифровий, який не мав шутера, лише з 1956 року. Вже в 1957 році знаменита компанія Гамільтона вдалося розробити перші електронні годинники у світі, який мав регулярний набір і стріли. Але, період, коли годинники могли з'явитися, це буде мати комп'ютерний чіп без рухомих елементів ще не прийшли.

Газети почали писати, що однією японською компанією вдалося випустити електронні кварцові годинники. Швейцарія також не хотіла відставати від лідерів, і швидко почав виробляти свої моделі. У цей час Гамільтон втратив свої гроші, так багато зусиль було зроблено, щоб довести світ, який вони є гідним виробником кварцових годинників.

Тому вони випустили нову модель годинників, яка повинна була стати проривом. Для того, щоб залучити клієнтів, при розвитті годин перебувають космічні теми.

Пізніше цей виробник був об'єднаний з іншою компанією, і вже в 1972 році цифрові годинники з'явилися у широкому доступі, який зробив справжній розширювач.

Стіни Кубрік став ідеологічним натхненником першого цифрового годинника. Цікаво, але він звернувся до вищезгаданої компанії з проханням працювати з ними ще в 1966 році. Знову ж таки, я хотів би повернутися до теми простору, який був актуальний у той час і розповісти про футуристичні моделі годин, які в той час користувався популярною популярністю. Багато часу, і було зроблено багато спроб, перш ніж експерти вдалося розвинути цей механізм годинника, який ми всі можемо побачити широко доступним. Тому, якщо розглядати історію виникнення цифрових годин, то їхній період появи до 1970 року можна віднести.

Коментарі