0

Вибір скелетних годин, заснований на їхній ціновій політиці

Прохолодні циферблат, сучасність та практичність - це саме те, що визначає колекцію універсального годинника. Але, моделі, позбавлені циферблату, не менш популярні. Варто починати з того, що в середині 18 століття знаменитий годинник, який служив королем, винайшов перші світові годинники у світі. Вони були витончені, і задоволені всі цінителі годинника того часу. Ми запрошуємо Вас розглянути головний годинник скелет, який популярний.

Роджер Дубуй.

Мистецтво має таку техніку як "негативний простір". Це дає можливість повністю розкривати об'єкти, які є навколо. Годинник демонструє ефект ультразвукового механізму. Прохолодна обробка 301 калібрні деталі виправдовує всі години, і весь час, витрачений на його продукцію. Скелетні годинники цієї колекції отримали багато нагород і стали справжньою легендою. Їх вартість досить висока, але в той же час вони мають бездоганну якість, сучасний дизайн. Основними характеристиками представленої моделі включають:

  • Діаметр набору 47 мм;
  • Корпус з титанового сплаву та сучасного покриття;
  • Механізм з ручним заводом;
  • Нереальна вартість, яка перевищує кілька сотень тисяч доларів;
  • Breguet Classique.

Ці годинники були запатентовані ще в 1801 році, і з того часу вони не втрачають своєї популярності. Варто зазначити, що такий калібр, який використовується в ці години, вважається одним з найтонших механізмів з турбіоном, оскільки його товщина становить лише 3 мм. Вибираючи такі годинники, ви не зможете бачити в них звичайну симетрію, оскільки ліва частина годинника майже порожня. Поява цих годин просто вражає, і навіть, трохи входить.

Якщо, після прочитання такої цікавої інформації про годинник скелет, ви думали, що ви також хочете мати такий аксесуар, то ми пропонуємо вам придбати високоякісні та сучасні моделі годинників, які представлені в широкому діапазоні в нашому інтернет-магазині. Всі моделі мають бездоганну якість, тому ви не можете сумніватися, що вони будуть служити вам протягом тривалого періоду часу. Не позбавляйте себе приємно купувати високоякісні та сучасні моделі скелетних годин, що підкреслить вашу індивідуальність. Якщо у вас виникли проблеми з вибором моделі, яку вам потрібна, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, які будуть раді допомогти вам.

Коментарі