0

Творці кварцових годин

У сучасному світі представлена величезна різноманітність всіляких моделей годинників, що дозволяє споживачеві вибрати саме те, що йому потрібно. Але, по факту, мало хто знає про те, що всі годинники працюють, грунтуючись лише на декількох технологіях. Найбільш поширена і недорога - кварцова. Варто почати з того, що механічний годинник мають похибка ходу в 30 секунд за добу, в той час як кварцові або електронний годинник точні, і їх похибка в ході не перевищує 0,5 секунди за добу. Але, розробники годин не стоять на місці, і постійно покращують кварцовий механізм, тому споживачі можуть задовольнятися чимось новеньким.

Є невелика кількість виробників, які займаються виготовленням генераторів, які мали б кварцовий резонатор, який є головною складовою всієї системи. Якщо розглядати лідерів по кварцовим механізмам, то тут безумовно хочеться відзначити японців. По-перші, світ побачив хронограф кварцового типу японського виробництва в 1964 році. Але, вони розвивалися, і вже через кілька років, їх виробництво було збільшено в рази. Дивлячись на те, скільки уваги приділялося таким аксесуарам, їх почали порівнювати зі швейцарськими моделями годин, які мали таке ж бездоганна якість і функціональність.

На сьогоднішній день більшість компаній застосовують в моделях годин кварцові резонатори тільки японського виробництва, що дозволяє їм пропонувати якісні товари для споживачів. Це саме та ситуація, коли діє принцип ціна = якість. Тому, якщо ви хочете купити якісну модель годинника, то звертайте свою увагу на продукцію японських виробників.

Зовсім не дивно, що саме Японія є диктатором годинникової індустрії в усьому світі, так як саме там зосереджено виробництво механізмів, що мають кварцову основу. Якщо в Японії відбуваються які-небудь землетрусу, то таке стихійне лихо може завдати серйозного удару по виробництву кварцових резонаторів. Але, поки що в Японії ніяких погодних катаклізмів немає, і японці займаються виробництвом кварцових резонаторів, що дозволяє нам пропонувати вам широкий вибір наручних годинників. У нас ви зможете знайти саме ту модель годинника, яка вам необхідна. Довіртеся нам, і ми гарантуємо вам наявність якісного аксесуара, який вам сподобається.


Коментарі