0

Принцип функціонування кварцових годин

Наручний годинник не перестають втрачати своєї актуальності, тому ми пропонуємо вам розібратися в тому, як влаштовані кварцові моделі годин, які стають все більше популярними серед споживачів. Варто почати з того, що в кожної моделі годинника є одна важлива деталь, яка називається регулятор. Вона потрібна для того, щоб виробляти коливання тієї частоти, яка потрібна, і від якої буде залежати те, наскільки правильно будуть показувати годинник. Дивлячись на те, який регулятор використовується, годинник може бути як кварцовими, так і механічними.

Якщо розглядати механічні моделі наручних годинників, то в якості регулятора в них застосовується маятник або спеціальна система. Що відносно кварцових моделей годинників, то коливання регулятора в них мають електромагнітне походження, тобто, вони виробляються спеціальним генератором, який працює від кварцового резонатора. Говорячи про принцип роботи кварцових годин потрібно почати з того, що в їх складі є кварц, який володіє спеціальними властивостями. По суті, кристал, на який впливає електричне поле може як стискатися, так і розтискати.

Не забувайте про те, що кварцові годинники можуть бути не тільки стрілочними, а й електронними. Згадаймо, що електричний годинник створюють понад 32000 коливань за одну секунду, що обґрунтовується роботою кварцового генератора. Але, як звичайні стрілки можуть справлятися з такою швидкістю? Насправді все просто, адже вся справа в тому, що є ще одна частина електронної схеми, яка називається дільник. Саме він перетворює всі ці коливання в імпульси, що мають частоту в 1 Гц.

Як ви бачите, кварцові годинники - це відмінне рішення в якості модного і якісного аксесуара, який порадує вас своєю функціональністю і практичністю у використанні. Якщо ви захочете придбати якісні наручний годинник, то ви можете звернути свою увагу на широкий асортимент кварцевих моделей, який представлений в нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо тільки з професійними і надійними виробниками, тому можемо гарантувати вам якість придбаного товару. Якщо вам знадобиться допомога у виборі або оформленні покупки, то ви можете звернутися до наших фахівців, які будуть раді вам допомогти зробити свій вибір. Купуйте якісні кварцові годинники у нас, і носите їх тривалий період часу.


Коментарі