0

Правильне виставлення часу на годиннику

Метод, який дозволяє перевести стрілки на годиннику за допомогою заводної головки, використовувався вже досить давно, тому кожен знає про те, як це робиться. Є велика кількість навчальних роликів та іншої інформації, яку можна знайти у вільному доступі щодо цього питання. Ми пропонуємо вам розібратися у правильному виставленні стрілок на годиннику більш детально.

Механічні годинники

І тут все досить просто. У тому випадку, коли заводний ключ притиснутий до корпусу годинника, потрібно обертати його за годинниковою стрілкою, щоб провести їхній завод. Якщо ви обертатимете цей ключ проти годинникової стрілки, то це буде холостий хід. Чи замислювалися ви над тим, що робити, якщо годинник має тільки автозавод? У такому разі обертання ключа як у першому, так і в другому випадку будуть просто неодруженими, оскільки завод годинника залежатиме від вашої денної активності.

Для того, щоб перевести стрілки годинника в те положення, яке необхідно, потрібно провести обертання заводного ключа, при цьому акуратно витягнути його в крайнє положення. Варто враховувати, що секундна стрілка може бути статичною, так і продовжує свій рух. Правильне обертання стрілок в механічних моделях годинника потрібно робити за годинниковою стрілкою.

Кварцевий годинник

У вас кварцовий годинник, і вам теж цікаво, як перевести стрілки на них? Тоді потрібно почати з того, що вони не мають пружини, яку потрібно заводити, тому що вони обладнані батарейками або акумулятором, тому вони не заводяться, а переводяться. Якщо говорити простіше, то обертання буде неодруженим, як в одну, так і в іншу сторону. Але, якщо ви витягнете перекладний ключ у крайнє положення, то можете перевести як годинникову, так і хвилинну стрілку. При переведенні секундна стрілка зупиняється, після чого продовжує свій перебіг. Тому потрібно враховувати цей нюанс для того, щоб налаштувати час максимально точно.

Окремо хочеться поговорити про моделі годинників, які мають заводні ключі, що загвинчуються. Якщо розглядати такий нюанс з точки зору захисту пристрою від попадання вологи, то це безперечна перевага, але на практиці вона вважається більшою недоліком. Це пов'язано з тим, що поки не розгвинтиш ключ, не буде можливості перевести годинник, що іноді може бути вкрай незручно. Не забувайте, що після проведення переведення стрілок необхідно обов'язково засунути ключ у вихідне положення.

Коментарі