0

Полірування годинників

Якщо у вас такий же емоційний підхід до годинника, як у нас, вам, ймовірно, важко прийняти той факт, що ваш улюблений годинник втрачає свою початкову пишність після багатьох років використання. Чи, може, ви хочете відновити славу годинника, що дістався у спадок від вашого діда, і не знаєте, як це зробити? В обох вищезгаданих ситуаціях рішення – полірування. У яких випадках це можливе? Яких ефектів ми можемо очікувати? Поліруєте самі чи в сервісі? Ми постараємося відповісти на ці запитання у цьому тексті.

На жаль, спочатку я повинен охолодити ваш ентузіазм - не всі години можна відполірувати. Пацієнти, яким не підходить ця процедура, - це, звичайно, годинник з корпусом із пластику. - так, теоретично можна спробувати полірування, якщо корпус доведений до блиску, але в переважній більшості випадків це закінчується зносом годинника. Таймери з додатковим покриттям, позолотою і т. д. Також не виграють від полірування - це зашкодить зовнішнє покриття та назавжди спотворить пристрій. Які конверти підходять для полірування? Найбезпечніше припустити, що полірування годинника можна проводити на сталевих і титанових корпусах. За допомогою цього засобу можна обробити і набагато менш часто використовувану бронзу, але це завдання досвідченого годинника.

На який ефект ми можемо розраховувати вирішивши відполірувати годинник? Звичайно, це залежить від стану таймера, що розглядається. Абсолютний мінімум - це видалення дрібних подряпин, чого в більшості випадків достатньо, щоб наш годинник повернув левову частку своєї первісної пишноти. У разі глибших подряпин, садна і синців справа складніша, але все ж таки не безнадійно :-). Досвідчений годинникар впорається з більшістю пошкоджень цього типу, якщо, звичайно, вони не будуть надто глибокими. Полірування годинника має сенс і часто може дати друге життя годинникам, які в іншому випадку опинилися б на дні ящика. Але не вірте нам на слово!

Теоретично полірування годинника можна зробити самостійно, в магазинах є безліч засобів для цієї мети. Отже, достатньо придбати відповідний препарат, взяти годинник і через кілька хвилин насолоджуватися гарним годинником! Нитка. Більше. Неправильний. На жаль, полірувати годинник не так просто, як може здатися людям, які не знайомі з предметом. Погано проведене полірування може призвести до погіршення візуального стану таймера. Без належного відчуття ми можемо, наприклад, вчасно не помітити, як товстий шар металу стерся поліруванням (був там, зробив те) і, як наслідок, призвести до незворотного порушення симетрії годинника. Ще один ризик - пошкодити оригінальне гравіювання виробника або подряпати скло.

Не зрозумійте мене неправильно - я не хочу відмовляти вас від полірування свого годинника самостійно. Я бачив багато копій, відполірованих будинки з дуже добрими результатами. На жаль, я бачив дуже багато пристроїв, зіпсованих невмілим поліруванням. Тому я рекомендую вам бути дуже уважними та акуратними при самостійному поліруванні годинника. Зазвичай повернення годинника досвідченому годиннику, який надає такі послуги, є найбезпечнішим варіантом і дає найкращий кінцевий результат. Не кажучи вже про те, що для усунення глибоких подряпин та синців потрібні спеціальні інструменти та багаторічний досвід.

Незалежно від того, чи ми поліруватимемо годинник самі або передамо завдання сервісній службі, варто пам'ятати про цю можливість, перш ніж ми забудемо наш улюблений годинник у нижній частині ящика. Я знаю з досвіду, що таймер, якому ми даруємо друге життя, може бути корисний двічі, а також набуває емоційної цінності - і, ймовірно, у цьому справа.????

Якщо стаття надихнула вас на оновлення годинника і ви не хочете полірувати годинник самостійно, зверніться до нашої служби підтримки (крім полірування ми також пропонуємо огляд, ремонт та оновлення).

Коментарі