0

Підбираємо ремінець до годинника

Ніщо добре не триває вічно. Найзручніше взуття рано чи пізно зношується. Свято закінчилося. І навіть (жах жахів!) дійдемо до дна упаковки улюбленого печива. Те ж саме і з ремінцями в нашому годиннику. Якщо ми подбали про свій ремен і згадали про його відхід, то момент його заміни може сильно затягнутися. Однак це неминуче. Так чому б не скористатися цією необхідністю як можливістю змінити характер вашого годинника, надавши їм новий расовий вигляд? Якщо ви не надто впевнені у звивинах годинникового світу і не знаєте, які принципи слід керуватися при виборі ремінця, цей текст для вас.

Розмір має значення

Це очевидне питання, але я думаю, що варто згадати: спочатку перевірте, який розмір ремінця годин підійде вашому хронографу. Однак, якщо ми не хочемо шукати інформацію за цим параметром на сайті виробника/магазину, нам допоможе старий добрий супорт. Надзвичайно важливо виміряти ширину ремінця безпосередньо поруч із виступами корпусу (місце, де ремінець прикріплений до годинника) - багато ремінців звужуються до кінця, і вимірювання, проведене в такому місці, може призвести до неприємного сюрпризу при спробі встановити на годинник новий ремінець.

Оригінал чи заміна?

Якщо ми не хочемо змінювати зовнішній вигляд наших годинників, найкращим вибором буде оригінальний ремінець для годинника, який пропонує виробник. Це вселяє в нас впевненість у тому, що новий ремінець ідеально впишеться (як за розмірами, так і стилістично) в наші груди. Варто вибрати заміну, особливо коли ми хочемо оновити зовнішній вигляд або надати годинникам нового, іншого характеру. Варто відзначити, що є бренди, які передбачали таку можливість і пропонують широкий вибір ремінців та браслетів для годинника, що підходить до їх годинника. Відмінним прикладом такого підходу може служити голландський бренд Cluse (докладніше про можливості, які дає заміна ремінця в годиннику цього бренду, можна знайти в текстах «Поєднуй та поєднуй. «Змішай і зістав на практиці»).

При виборі універсального / змінного ремінця для годинника ми повинні докласти більше зусиль і усвідомлено підійти до вибору. Спочатку давайте розглянемо, якого ефекту ми хочемо досягти. Замінивши ремінець, ви можете, наприклад, перетворити ортодоксального дайвера на повноцінні повсякденні години або зробити підкореного пілотаон прийме агресивний стиль. Варіантів багато, і перед ухваленням рішення про покупку варто їх уважно розглянути. Найбезпечніший вибір - це, як правило, однотонні смужки з дуже тонким рядком того ж кольору, що й пояс. Вони підходять практично до всього, але, з іншого боку, не вносять нічого нового в зовнішній вигляд самого годинника (проте вони можуть стати відмінним вибором для костюмів і повсякденного одягу). Однак, якщо ми готові до цього, варто подумати про індивідуальніший підхід. Почнемо із кольору нитки. Тут немає чітких правил, але справа в тому, що колір вишивки до кольору деталей на самому годиннику дає відмінний результат. У нашого часу сині стрілки? Ремінець для годинника з синім простроченням може відмінно це підкреслити. На циферблаті червоні написи? Смужка з відповідним ним кольором ниток буде в яблучко. Просто чи не так?

Барвисте запаморочення

Найбільш спірним питанням при виборі ремінця для годинника, на диво, є колір самого ремінця. Є дві школи. Одні кажуть, що ремінець має відповідати кольору циферблату, інші – що не варто шукати жодного з цих речей та інших комбінацій. Особисто я вважаю, що дуже багато залежить від самих годин та особистих уподобань. Звичайно, вибір ремінця для годинника в колір циферблату - набагато безпечніший варіант - ви не помилитеся. Але з іншого боку, гра з кольором може дати набагато цікавіші результати.

Екзотика чи класика?

Настав час вибрати, з якої шкіри буде зроблено наш новий ремінець для годинника. Базовий варіант (що не означає, що він гірший) - ремінці з волової шкіри. Їхня безперечна перевага - набагато нижча ціна, у нас можна купити пристойний ремінець такого типу за кілька десятків злотих. Також ми можемо вибирати з широкого діапазону кольорів та фактур – завдяки особливому тисненню, коров'яча шкіра цілком може імітувати практично будь-який вид екзотичної шкіри. Зворотною стороною тут є довговічність – ремінці для годинника з волов'яної шкіри поступаються за міцністю та стійкістю до стирання/ушкодженням значної частини екзотичних видів шкіри (хоча, звичайно, з цього є винятки – якісні волов'ячі шкіри характеризуються відмінними параметрами). Однак у разі необхідно враховувати вищу ціну. Вибираючи екзотичні види шкіри, крім міцності, ми також набуваємо оригінального вигляду та характеру. Наприклад, годинник для дайвінгу з ремінцем зі шкіри ската (характерна «куляста» текстура) може виглядати приголомшливо, така шкіра в основному водонепроникна. До більш елегантного годинника підійдуть крокодил або страус. Казуалістам буде надано унікальний персонаж у вигляді алігатора або змії/ящірки. Тим не менш, я рекомендую вибирати екзотичну шкіру людям з хорошим естетичним чуттям - це легко захопитися і привести до надлишку форми над змістом - пам'ятайте, що годинник і до більш елегантного годинника підійдуть крокодил або страус. Казуалістам буде надано унікальний персонаж у вигляді алігатора або змії/ящірки. Тим не менш, я рекомендую вибирати екзотичну шкіру людям з хорошим естетичним чуттям - це легко захопитися і привести до надлишку форми над змістом - пам'ятайте, що годинник і до більш елегантного годинника підійдуть крокодил або страус. Казуалістам буде надано унікальний персонаж у вигляді алігатора або змії/ящірки. Тим не менш, я рекомендую вибирати екзотичну шкіру людям з хорошим естетичним чуттям - це легко захопитися і призвести до надлишку форми над змістом - пам'ятайте, що годинник іремішок годинника повинен становити додаткове ціле.

Догляд за ремінцем

Щоб наш новий шкіряний ремінець служив якомога довше, варто пам'ятати про його правильний догляд та догляд. Це питання не варто недооцінювати – доглянутий пояс прослужить нам набагато довше, а також збереже зовнішній вигляд. Ми вже обговорювали базовий догляд за ременем у статті «Як доглядати шкіряний ремінець для годинника і доглядати його». Насамкінець я закликаю вас поекспериментувати і отримати задоволення від вибору ремінця для годинника. Я думаю, багато хто з вас буде здивований ефектами, яких можна досягти за допомогою добрих намірів. Зрозуміло, ми з радістю проконсультуємо вас щодо вибору ремінця для годинника. А якщо вам вже вдалося створити свої цікаві комбінації, покажіть і

Коментарі