0

Подарунок на чоловікові

Вони неохайні, не відходять від дошки, брудняться, всюди кидають одяг, не розуміють пропозицій, приділяють занадто мало часу, забувають про домашні справи, їх не можна попросити остаточно полагодити кран, що протікає, вони інфантильні, вони не хочуть відвідувати своїх родичів, у них ніколи не буває часу на спільну прогулянку, вони дуже рідко купують квіти, а коли хворіють, вони не можуть їх виносити. Ви здогадалися - це про чоловіків, але, незважаючи на цю канонаду «чеснотів», якимось дивом хочеться бути з ними. У міру наближення їхнього свята варто подумати про відповідний подарунок на чоловічий день. Звичайно, тільки за умови, що ваш екземпляр заслуговує на таку нагороду.????(наприклад, він двічі поспіль залишав дошку або був дуже злегка скривджений під час обіду). У тексті нижче ви знайдете наші пропозиції годинників та прикрас, які, на наш погляд, стануть чудовим подарунком для чоловіка.

КЛАСА Aravis Chrono CW0101502009

Перший вибір - пропозиція виробника з країни тюльпанів та вітряків. Звичайно, я говорю про голландський Клюз. Модель CLUSE Aravis Chrono CW0101502009 - типовий зразок універсального повсякденного годинника. Мінімалістичний корпус із жовтого золота поєднується зі шкіряним ремінцем NATO. Вищезгаданий ремінець заслуговує на окрему згадку, тому що він зроблений з якісної м'якої шкіри, яка ідеально лягає на зап'ястя. Циферблат цієї моделі Cluse він білого кольору, на ньому розташовані красиві сині стрілки та індекси. Своєрідну родзинку годинника додає ускладнення хронографа, розташованого на трьох циферблатах у горизонтальній орієнтації. Це цікавий годинник для повсякденного носіння, який завдяки своїй універсальності є надійним вибором як подарунок чоловікові.

З Нідерландів ми переїжджаємо на узбережжя Німеччини, тому що саме тут знаходиться штаб-квартира бренду Paul Hewitt, продукт якого – наша наступна пропозиція для подарунка чоловікові. Годинник Paul Hewitt Breakwater PH002734 - це суть дизайну цього визнаного виробника. Отже, тут ми маємо трохи скандинавського мінімалізму у поєднанні з морським натхненням. Циферблат сіро-стального кольору зачаровує своєю простотою, наочно демонструючи, що іноді «краще менше та краще». Хвилинна шкала зрушена до краю циферблата, і єдиний елемент, що порушує вищезгаданий мінімалізм, - це спеціальний додатковий циферблат секундної стрілки. Дуже цікаво виглядає конверт. Багато в чому це пов'язано з цікавими «вушками» (ремішок/браслет). Класичний сталевий трирядний браслет ідеально поєднується з дизайном годинника. Це оригінальний і цікавий годинник, який обов'язково сподобається кожному моднику. Як подарунок на чоловічий день він чудово підійде.

Продовжуючи нашу годинну подорож Європою, цього разу ми відвідаємо сонячну Іспанію, щоб побачити нашу третю пропозицію годинника для чоловічого дня. Відомий виробник годинників та аксесуарів - у Meller є для вас модель Daren 8PN-1BLACK. Таку колірну схему пропонує Меллер. Втім, не обманюйтеся зовнішністю – пропозиція іспанців далеко не нудна. Цей годинник підкуповує своїм сирим, злегка індустріальним стилем. На особливу увагу заслуговують прості стрілки та індекси, цікава форма корпусу та ефектний восьмикутний безель. З додатків на борту ми знаходимо лише штамп із датою (у положенні «6 годин»). Meller Daren 8PN-1BLACK - напрочуд універсальний годинник, непідвладний часу. Його легко комбінувати як із костюмом, так і з повсякденними стилями. Це ідеальний подарунок чоловікові, який хоче мати тільки один годинник.

Чоловічий годинник Vostok-Europe NE57-225A562

Гаразд, поїздили Європою, але настав час повертатися до нашого рідного двору. Тому що тут, до Києва, Vostok чекає на нас з новою версією однієї з найвідоміших моделей. Чоловічий годинник Vostok-Europe NE57-225A562 – це оновлена ​​версія культового бренду Схід. У нас є новий безель (тепер з цікавими шліфованими краями), задня кришка (красиве тиснення «зірочка») та новий браслет, розроблений з нуля Vostok із системою швидкого збільшення (наприклад, для кріплення на гідрокостюмі для дайвінгу). Циферблат, як і раніше, виконаний з феноменального синього авантюрину, що нагадує зоряне нічне небо. Привертає увагу фірмове мереживо, відмінна яскравість і вражаюча коробочка, покрита рояльним лаком. Водонепроникність у класі 20 АТМ дозволяє вільно пірнати у годинник. Годинник приводиться в дію влучним японським механізмом Citizen Miyota. Це неординарний аксесуар, який стане подарунком на чоловічий день хлопцю, який цінує безкомпромісні рішення та найвищу якість.

Браслет Paul Hewitt Conic PH002789 - M

Попередник браслетів у морському стилі (хто не знає культових «якорних браслетів»?) – німецький виробник Пауль Х'юїтт повернувся зі своїм новим інноваційним дизайном. Пропонуємо вам браслет Paul Hewitt Conic PH002789M. Морське натхнення тут видно з першого погляду. Застібка стилізована під буй, а сам браслет за кольором та фактурою відсилає до мотузок, які використовуються на яхтах. Додатковою родзинкою є той факт, що це браслет, який ми двічі обертаємо навколо зап'ястя. Це неординарний аксесуар, який може стати цікавим та оригінальним завершенням безлічі побутових стилізацій. Такий подарунок на чоловічий день оцінить кожен чоловік, який любить модні аксесуари, які дозволяють йому виділитися і підкреслити його індивідуальність.

Коментарі