0

Оригінальний наручний годинник

Якщо ви хочете виражати свою індивідуальність і завжди звикли порушувати загальноприйняті правила, то ви можете звернути свою увагу на величезний асортимент різних жіночих годинників, які мають оригінальний і незвичайний дизайн. Також, якщо вам набридла буденність і повсякденність, а також монотонні та сірі фарби цього світу, і ви хочете вдихнути в нього нове життя, то ви можете звернути свою увагу на яскраві та оригінальні моделі наручного годинника, які за кілька хвилин поміняють ваш настрій.

Класичний годинник потроху перестає втрачати свою актуальність, так як дизайнери постійно радують споживачів новими оригінальними моделями наручного годинника, які просто вражають уяву. Наприклад, відомий у всьому світі дизайнер Roberto Cavalli зумів без проблем поєднати класичні риси та сміливе рішення в одній зі своїх прикрас, яке швидко набрало популярності серед модниць.

Зміїна перевага

Відома у всьому світі колекція наручного годинника від італійського дизайнера Roberto Cavalli під назвою EVA SNAKE швидко набрала популярності і здобула репутацію яскравої та оригінальної колекції, яку віднесли до розділу нетрадиційної класики. Неймовірний дизайн наручного годинника зроблений у формі змії, яка плавно переплітається навколо руки та акцентує увагу на витонченості. Корпус годинника покритий кристалами Swarovski, які виглядають багато.

Прикраса для справжніх цариць

CLEOPATRA – це не менш популярна колекція італійського дизайнера, яка називається ім'ям відомої у всьому світі єгипетської цариці Клеопатри. Основна особливість даної колекції полягає у формі кожної моделі наручного годинника, яка має вигляд змії плавно обвиває зап'ястя і овального корпус, що ховається між кільцями. Така прикраса виглядає неймовірно оригінально, жіночно і підійде для представниць прекрасної статі будь-якого віку.

Короткі висновки

Тому, якщо вам набридли звичайний монотонний класичний годинник і ви хочете внести яскравості у свої образи і виглядати чудово на будь-якому заході, а також підкреслити свою солідність і витонченість, то вибирайте оригінальний годинник від відомих у всьому світі виробників, і будьте впевнені в тому, що ви будете приваблювати захоплені погляди оточуючих своїм прекрасним зовнішнім виглядом та оригінальним аксесуаром.

Коментарі