0

Трохи історії: як з'явився маленький механічний годинник?

На сьогоднішній день вчені не змогли з'ясувати, як з'явився індивідуальний механічний годинник у Західній Європі. Проте, є певні припущення, що ґрунтуються на тих чи інших фактах. Наприклад, є деякі джерела, які говорять про те, що в період між 13-м і 14-м століттями в резиденції італійських князів вже був годинник, призначений для особистого використання. Але, у звичайних людей такий побутовий і важливий прилад з'явився лише через два з половиною століття.

Якщо розглядати такі моделі годинника, то вони мали таку ж конструкцію, як і звичайний годинник для будинку, і мали вигляд баштового годинника. Такий годинник мав механізм ходу, бою і був обладнаний будильниками. Вони монтувалися на стінах, щоб ними зручно користуватися. До того, як з'явився пружинний двигун, такий годинник активувався вантажем.

Вже у 16 ​​столітті необхідність у таких годинниках почала зростати не лише серед багатих людей, а й серед звичайних місцевих жителів. Як відомо, попит народжує пропозицію, тому багато хто зайнявся виробництвом такого годинника, щоб заробити. Їм вдалося винайти невеликі моделі годинника, який цілком можна було б носити з собою. Тому вже незабаром годинникова сфера почала процвітати.

Якщо говорити про 17 столітті, то годинник став модним, і його використовували не тільки для того, щоб дізнатися час, а й як прикраса. Годинник, який багаті люди носили з собою, були прикрашені коштовним камінням. Ті люди, які не мали можливості купити невеликий механічний годинник, брали звичайний пісочний годинник, і просто прив'язували його до ноги. Зараз це звучить смішно, а на той час це було неймовірно модно. Природно, що незабаром розпочалося справжнє змагання між годинникарами з усього світу, адже кожен хотів бути найкращим, та пропонувати щось нове.

На сьогоднішній день всім відомо, що найкращі моделі годинників – це японські або швейцарські. Але незважаючи на те, що минуло вже багато років, годинники з усього світу не перестають змагатися, і постійно пропонують щось нове. Тому, якщо ви хочете купити стильний і якісний наручний годинник від сертифікованого виробника, то ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині. У нас представлена ​​велика різноманітність моделей, тому ви зможете вибрати саме те, що вам потрібно.

Коментарі