0

Настінні годинникі з логотипом

Настінний годинник є в багатьох внутрішніх приміщеннях. Однак більшість з них не мають на своєму циферблаті особливих позначень. Відповідно, циферблат або просто пофарбований в певний колір, або на ньому є напис компанії-виробника цих самих годин. Однак в деяких випадках споживачі хочуть настінні годинники з логотипом на замовлення. Такий підхід доречний, наприклад, для компаній, коли настінні годинники висять на видному місці. А на циферблаті намальований логотип компанії або інший який-небудь оригінальний малюнок.

Настінний годинник з логотипом компанії завжди актуальні. Особливо, якщо їх повісити в приймальні, куди приходить велика кількість різних гостей або просто відвідувачів. Подібний годинник будуть не просто хронометром, а й певним символом, що підкреслює значимість компанії і її місце на ринку. Тому замовити або купити настінні годинники з логотипом компанії насправді рішення дуже правильне.

Що ж стосується інших дизайнерських рішень, то вони можуть бути самими різними. Найбільш популярні звичайні кварцові стрілочний годинник, що працюють від батарейки. Це найбільш оптимальний варіант з технологічної точки зору. Їх не потрібно підводити щодня, а виглядають вони дуже презентабельно. Єдиний недолік подібних годин - це їх неточність. Тобто, періодично потрібно поправляти час, оскільки більшість подібних годин йдуть трохи швидше або повільніше встановленого часу. Однак це більш актуально для дешевих моделей. Дорожчі такого недоліку позбавлені.

Матеріал, з якого створені годинник з логотипом - зазвичай металевий сплав на основі алюмінію. Зрідка бронзи. Зустрічається пластмаса, проте це вже у бюджетних моделей. Що ж стосується годинникового механізму, то там шестерні створені з латуні.

Також існує варіант не покупки, а замовлення оригінальних годин з логотипом. В даний час існує чимало компаній, які пропонують подібні послуги. Так, в якості логотипу на годиннику можна зобразити будь-який малюнок - логотип компанії, гасло, заклик і так далі. Однак необхідно розуміти, що вартість оригінальних годин буде трохи вище, ніж звичайних. Але результат, який принесуть годинник з логотипом, напевно перевершить всі очікування. Незважаючи на гадану дрібниця, вони здатні значно підняти рейтинг компанії в очах клієнтів і зміцнити його.

Коментарі