0

Чоловічий годинник smart casual - огляд найцікавіших моделей

Важко вказати універсальний стиль одягу, ніж популярний останнім часом smart casual. Спортивна куртка, штани чинос та сорочка, водолазка чи футболка, шкіряні туфлі, кросівки та навіть спортивне взуття на ногах – це найпростіший рецепт повсякденної елегантності. Однак сам одяг – це ще не все. Стиль Smart Casual варто збагатити цікавим аксесуаром. Як ви, напевно, здогадалися, я маю на увазі аксесуар, звичайно, годинник. У сьогоднішньому тексті ми представимо вам п'ять моделей, які ідеально відповідають цьому стилю.

Стиль smart casual – це насамперед свобода вибору. Безліч можливих комбінацій та варіантів дає нам більшу свободу. Це стосується не тільки одягу - вибір годинника до такого образу також дає великий простір для маневру. Так, у нас немає типового спортивного годинника (G-shock тут не підійде), військового і розумного годинника, але крім цих винятків, ми можемо дати волю своїй уяві. Гаразд, нарешті перейдемо до справи!

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono S.15 Чоловічий годинник

Першою йде пропозиція польського виробника годинників - Vratislavia Conceptum. Модель Vratislavia Conceptum Heritage Chrono S.15 – це неймовірно ласий шматочок для всіх шанувальників годинника в стилі ралі. Це може стати надзвичайно цікавим завершенням образу елегантного повсякденного стилю. Аквамариновий безіль та додаткові циферблати приємно контрастують із помаранчевими деталями циферблату. Поєднання цього годинника з сірим або темно-синім жакетом може створити дійсно приємний ефект. На додаток до зовнішнього вигляду Vratislavia Conceptum Heritage ChronoS.15, ми отримуємо високу якість виготовлення, дуже гарну яскравість, шкіряний ремінець відмінної якості та поінформованість про випуск моделі дуже короткою обмеженою серією. Що стосується ускладнень, то японський кварцовий механізм, що використовується тут, надає нам хронограф і покажчик дати. І як не любити цього «ралійного гонщика»?

Чоловічий годинник Vostok-Europe Газ-14 Лімузин Хронограф

Литовський бренд Vostok, виводячи на ринок колекцію Gaz 14 Limousine, поставив собі за мету створити елегантний годинник, але не позбавлений характерного для цього бренду спортивного «кігтя». У сьогоднішньому списку ми візьмемо як шпалери один з найцікавіших, на наш погляд, годинника з цієї лінійки. Йдеться про Vostok-Europe Газ-14 Лімузин Хронограф - модель 6С21-565А598. Завдяки використанню дуже нейтральних кольорів цей годинник може стати відмінним завершальним штрихом практично до будь-якого образу елегантного повсякденного одягу. На циферблаті, окрім ефективного хронографа, знаходиться практичне віконце дати. Високий внутрішній безель також вражає, надаючи циферблату особливої ​​тривимірності.

CLUSE Aravis Chrono CW0101502001 Чоловічий годинник

Давайте ще ненадовго зупинимося на чоловічому годиннику з ускладненням хронографа (аналогового секундоміра). Колекцію Aravis від Dutch Cluse не потрібно представляти нашим читачам, і я думаю, що нікого не здивує присутність цього бренду в нашому списку. Годинник CLUSE Aravis Chrono CW0101502001це суть стилю smart casual. Годинник простий, мінімалістичний і дуже універсальний (ну, це вже стандарт для бренду Cluse). Однак це не нудно. Класична лінія корпусу та елегантний ремінець тут порушена наявністю вищезгаданого хронографа, внаслідок чого з'явився чоловічий годинник, який важко пройти байдуже. Як і описаний вище Схід, він не становить жодних проблем при поєднанні його з різноманітними вбраннями, надаючи у цьому відношенні колосальну свободу. За його роботу відповідає японський кварцовий механізм, а клас водонепроникності – 5 атм. Чого ще можна хотіти?

Коментарі