0 грн.
Зробити замовленняЧи можна дарувати годинник?
Багато людей вірять у прикмети. І однією з них є твердження, що не можна дарувати годинник. Чи це так насправді? Однозначної відповіді це питання немає, оскільки кожен вірить у те, у чому впевнений.
Походження історії
Насправді ніхто точно не знає, звідки пішло повір'я про те, що не можна близькій людині дарувати годинник. Однак перший годинник був зібраний ще в Китаї в 725 році нашої ери. Звідти винахід потрапив до арабської, і далі поширився світом. Зі сходу поступово годинник проник на територію сучасної Європи. На той час годинник був надбанням привілейованих осіб. Чернь про їхнє існування навіть не знала. Однак, думки про те, що можна було подарувати годинник, не допускалася. По-перше, годин на той час було дуже мало. А по-друге, вважалося, що годинами користуються відьми для наслання псування.
Далі, протягом історії, годинник став дедалі популярнішим навіть серед простолюдинів. Однак повір'я, що їх не можна дарувати близьким людям, залишалося домінуючим.
В даний час залишається велика кількість людей, які свято вірять в прикмети, тому воліють не дарувати і не приймати в подарунок годинник. Доходить навіть до абсурду, коли подарунок годинника дружині або чоловікові може спровокувати розлучення.
Годинник - гарна прикмета
Якщо розглядати прикмети з погляду будь-яких релігій, вони перебувають поза законом. Відповідно, і годинник як подарунок — це цілком нормальне явище. На практиці ж годинник дарує досить часто. Досить згадати різних військовослужбовців, яким на особливі заслуги дарують іменний годинник та додаткові нагороди.
Обійти стороною забобони, пов'язані з подарунком годинника, досить просто. Для цього просто не потрібно вірити в них.
У житті існує чимало подібних прикмет. Мовляв, не можна дарувати ножі, гаманці та деякі інші цінні речі. Насправді подарунок, зроблений від душі, незалежно від того, який саме предмет був подарований, завжди буде незабутнім. Зокрема, годинник — це предмет, який, напевно, пропрацює жоден рік. А тим більше, якщо це годинник дорогий, з гравіюванням та привітаннями з якимось святом.
Таким чином, не бійтеся дарувати годинник своїм близьким людям. Головне при цьому підібрати потрібну модель. Як за технічними характеристиками, так і за стилем. В особливо урочистих випадках має сенс зробити гравіювання на корпусі годинника.