0

Круті моделі годинників, які підійдуть для розваг уночі

Крутий фотолюмінесцентний матеріал, який дозволяє відображати час у темний час доби вже давно використовується у великій кількості моделей годинників. Тому, ми вирішили розповісти вам про круті моделі, які порадують вас не тільки цією своєю особливістю, але й іншими перевагами.

Годинник Ball Watch Co.

У механізмі такого аксесуару є мікротрубки з тритієм, які мають сяйво в 100 разів яскравіше, ніж звичайні покриття, що використовуються для свічення. Зрозуміла справа,

що в ході експлуатації їхня яскравість буде знижена, але можна швидко вирішити цю проблему, якщо провести заміну циферблату. Якщо розглядати ефект світіння, він створюється за допомогою люмінесцентного складу, яким покриті стінки. Вибираючи модель годинника з представленої колекції, ви можете бути впевнені в тому, що виглядатимете бездоганно. Вартість такої моделі не маленька, але і якість просто відмінна.

Годинник від Bell&Ross

Відомий виробник годинника вирішив порадувати своїх клієнтів, випустивши круту модель виробу, яка стане ідеальним варіантом для нічних пригод. Нова модель має циферблат діаметром 42 мм, і люмінесцентне покриття, яке дозволяє підсвічувати його. Крутий годинник має запас ходу на 38 годин і може бути водонепроникним на глибині до 300 метрів. У комплекті з новим годинником додається кілька ремінців, які виготовлені з якісних матеріалів. Вибираючи таку модель годинника, ваші пригоди вночі будуть яскравими та крутими.

Годинник від Rolex

Зверніть увагу на нову модель годинника від представленого виробника, яка має циферблат в 40 мм, і стильний і сучасний дизайн. Ця модель годинника має функцію паралельного відображення другого часового поясу, що досить зручно для тих, хто постійно подорожує. Годинник має крутий механізм і запас ходу на 70 годин. Така модель підійде всім впевненим у собі чоловікам, які цінують практичність та надійність.

Годинник Zenith Defy 21 Carl Cox Edition

Зверніть свою увагу на крутий годинник кислотного зеленого кольору, який порадує вас своєю практичністю і функціональністю. Вони мають діаметр циферблата 44 мм, і мають круте підсвічування. Оцінити всі принади використання даної моделі годинника ви зможете після настання ночі. Стрілки та часові індекси мають люмінесцентний склад, що досить зручно. Також вас вразить точність ходу цієї моделі годинника. Такий варіант стане чудовим рішенням для впевнених у собі та яскравих людей.

Коментарі