0

Якій моделі годинника віддати свою перевагу: механічній або кварцовій?

Кожна людина, яка замислювалася про те, що хоче придбати наручний годинник, напевно задавалася таким питанням, якому ж механізму віддати перевагу: механічному чи кварцовому? При виборі наручного годинника кожен переслідує ту чи іншу мету, наприклад, комусь важливо лише те, щоб аксесуар виглядав стильно та сучасно, а комусь потрібно, щоб він був якісним.

Багато хто знає про те, що саме наручний годинник може багато сказати про його власника, наприклад, про його статус у суспільстві, фінансовий стан, характер і почуття стилю. Тому потрібно уважно ставитися до вибору наручного годинника, щоб була можливість вибрати саме те, що потрібно. Давайте ж спробуємо розібратися, якому механізму годинника віддати свою перевагу.

Якщо розглядати принцип дії механічного годинника, то він забезпечується спеціальною пружиною, яка знаходиться в барабані, що має зубчастий край. Такий годинник потребує ручного підзаводу, який потрібно проводити один раз на добу. Такий годинник має меншу точність ходу, ніж кварцові. По суті, для моделей наручного годинника, який має механічний механізм, розбіжність у -20/+60 секунд на добу вважається нормальним показником. Пам'ятайте, що такі моделі годинника нестійкі до різних механічних пошкоджень і перепадів температурного режиму.

Щодо кварцового годинника, то вони працюють від батарейки, яка необхідна для того, щоб живити електронний блок. Такий годинник не потрібно підзаводити, що є досить зручним. Розбіжність, яка може вважатися допустимою в таких моделях годинника, становить від 15 до 25 секунд протягом місяця. Погодьтеся, такий показник значний, що і робить цей годинник таким популярним. Тому, якщо ви ще намагаєтеся знайти відповідь на запитання: «Який же годинник кращий, кварцовий чи механічний?», то ви не знайдете однозначної відповіді, оскільки багато залежить тільки від вашого рішення.

Варто пам'ятати про те, що як кварцові, так і механічні моделі наручного годинника мають як свої переваги, так і недоліки, які важливо враховувати для того, щоб зробити правильний вибір. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти як одні, так і другі моделі наручних годинників та придбати їх за доступною вартістю. Наші спеціалісти дадуть відповідь на всі цікаві для вас питання, щоб вам було легше визначитися з вибором.

Коментарі