0

Яким годинникам віддати свою перевагу: механічним або кварцовим?

Досить цікавим є той факт, що в 1969 році, коли розробники представили в широкий доступ кварцовий годинник, вони стали справжнім проривом, але при цьому, лише через півстоліття, багато людей замислюються над тим, який годинник вибрати: кварцові або механічні. Погодьтеся, що це дуже дивно, адже колись такий годинник був справжнім проривом.

Можливо, що прогресивні користувачі подумали, що в майбутньому немає місця для механічного годинника, але все виявилося зовсім інакше. Хоча саме в цей час з'явилися відмінної якості автоматичні хронографи, які славилися своєю якістю, і стали справжньою легендою. Так, історія — це звичайно цікаво, але все-таки потрібно визначитися з тим, що ж вибрати.

Пункт №1 механіка

Якщо розглядати механічний годинник, то в них як джерело енергії є стиснена заводна пружина. Тому є моделі, які мають ручний завод або автопідзавод, що дозволяє кожному вибрати те, що йому потрібно.

Пункт №2 механіка

Якщо розглядати запас ходу у механічних моделей годинників, то він коливатиметься в діапазоні від 36 до 42 годин, хоча виробники постійно випускають нові моделі, які можуть побити цей показник.

Пункт №3 механіка

Якщо звернути свою увагу на основний тип індикації в такій моделі годинника, то він буде аналоговим, і в невеликій кількості випадків – дисковим.

Пункт №4 механіка

Основний недолік такого годинника полягає в тому, що вони мають неточний хід з похибкою -30/+40 секунд. Але, якщо вибрати годинник від сучасного виробника, то в них цей показник буде практично в 10 разів меншим.

Пункт №1 кварц

Основним джерелом енергії в такій моделі годинника буде спеціальна батарейка або акумулятор.

Пункт №2 кварц

Запас ходу такої моделі аксесуара, що функціонує за допомогою батарейки, становить від 2 до 10 років. Якщо годинник працює від акумулятора, то його запас ходу буде від 3 до 12 місяців. Але все залежить від якості самого годинника і акумулятора, який використовується.

Пункт №3 кварц

Стрілочна індикація часу була доповнена цифровою. Ви повинні пам'ятати про те, що секундна стрілка в такому годиннику здійснює свій хід з дотримуванням інтервалу в 1 секунду.

Пункт №4

Якщо розглядати похибку такого годинника, то вона становитиме +/-20 сек на місяць, що є досить точним, тому такий годинник і віддає перевагу всім тим, кому важливо знати точний час.

Як ви бачите, як кварцові, так і механічні моделі годинника мають велику кількість особливостей, які важливо враховувати для того, щоб зробити правильний вибір.

Коментарі