0

Який годинник вибрати?

Відповідь питання, що міститься в назві параграфа, можна було б завершити твердженням, що це залежить від смаку одержувача. Однак часто буває, що наш дарувальник не має конкретних переваг у цьому питанні.

Чому? Що ж, браслет (за рідкісним винятком) завжди легко замінити на ремінець. Купити браслет вже не так просто, і зазвичай браслет, що продається окремо, вимагає суми, що набагато перевищує різницю в ціні між двома версіями годинника. Ідеальним рішенням, звичайно ж, є покупка подарункового годинника, у наборі якого є і ремінець, і браслет - такі індивідуальні комплекти можна знайти, наприклад, у пропозиції польського бренду Схід.

Сріблястий, золотий чи двоколірний?

Одне з найважливіших рішень, яке ми повинні прийняти при виборі годинника для подарунка, - це їхня кольорова гама. Що стосується кольору аксесуарів, більшість людей мають дуже специфічні переваги. У випадку із жінками все досить просто. Досить подивитися, які кольори прикраси найчастіше одягає об'єкт наших подарункових трендів. Дуже модний в даний час біколор, тобто суміш золотих і срібних елементів в одному годиннику, може бути дуже безпечним вибором.

У чоловіків дуже часто годинник є єдиним елементом прикраси. Отже, якщо досі цей чоловік не носив годинника щодня, у нас є проблема. Колір кільця (якщо він є) може бути підказкою, але це правило. Тому може знадобитися обережне дослідження з цієї теми. Не варто недооцінювати вибір між «сріблом» та «золотом». Тож давайте забудемо про власну інтуїцію, але зробимо все, щоб отримати максимально достовірну інформацію на цю тему.

Кварцовий або автоматичний годинник?

Також важливим є вибір механізму, що приводить в рух покажчики. Вибираючи подарунковий годинник з кварцовим механізмом (наприклад, годинник з «батарейним харчуванням»), ми можемо розраховувати на дуже високу точність ходи, відсутність необхідності в обслуговуванні та меншу товщину таймера. Популярний кварцовий годинник дуже зручний у використанні. Вони не вимагають частої корекції показань, оглядів чи спеціального лікування. Це годинник типу «вдягни і забудь». Вони ідеально підходять як подарунковий годинник для практичних людей, яким подобаються прості, перевірені рішення з утилітарним підходом до годинника.

З іншого боку, ми маємо годинник, заснований на автоматичних механізмах (або класичній механіці). Вони безумовно менш точні, ніж так звані «батарейки», для них характерні товстіші конверти, більша вага і необхідність досить частого коригування показань і періодичних перевірок годинникарем. Однак це годинник із душею. У них ми не знайдемо ні грама електроніки, а лише точний механізм, що приводиться в дію «пружиною», роботою якої часто можна милуватися скляною задньою кришкою. Оскільки вони не вимагають зовнішнього джерела живлення, ви можете забути про необхідність заміни батареї. Автоматичний годинник також вважається більш престижним і представницьким. Ми повинні вибрати цей тип годинника, якщо вони будуть в руках людини, яка знає годинник або навіть ставиться до них як до хобі.

Стиль

Різноманітність стилів годинника може викликати запаморочення. Однак, попри зовнішність, вибір стилю - один із найпростіших. За умови, звичайно, що ми знаємо людину, якій має дістатися годинник. Отже, годинник як подарунок для елегантної жінки має право перевірити модельний вечір, віддаючи перевагу доступним для випадкових хлопців стильному австралійському годиннику Diver, Remote Control або просто Казуалу, а для активного індивідуального спортивного годинника і так далі.

Крім того, не намагатимемося зламати двері. Давайте не купуватимемо спортивні G-shock, щоб мотивувати когось займатися спортом, або розумний годинник, бо ніж переконає традиціоналістів у нових технологіях - він ніколи не працює. Годинник повинен бути виразом нашої близькості з конкретною людиною, а не пропозицією про те, що вони мають змінитися. Це правило, яке необхідно суворо дотримуватися

Коментарі