0

Який годинник носять лідери президентських перегонів?

Громадські люди завжди перебувають у зоні підвищеної уваги. Це стосується не лише їхньої поведінки, а й того, який одяг та аксесуари вони носять. У тому числі це стосується й годинника. Зокрема це стосується нинішнього та минулого Президента України.

Володимир Зеленський

Володимир Олександрович Зеленський носить годинник Tag Heuer. Ще до свого нинішнього президентства колишня зірка шоу-бізнесу була людиною небідною, і, відповідно, міг собі дозволити набувати годинника, який він вважав за потрібне. Проте відомо, що про свій годинник Володимир Олександрович не любить поширюватися. Лише поціновувачі можуть відповідно до фотографій перевірити, яка саме модель знаходиться на руці нинішнього Президента України.

Відомо, що ще в 2008 році, коли Зеленський відзначав свій 30-ти річний ювілей йому був подарований гоночний годинник, який на той момент знаходився в обмеженій колекції. Марка годинника не уточнювалася. Цілком ймовірно, що саме ця подія стала початком того, що Зеленський надалі став колекціонувати дорогий годинник. Згідно з офіційною декларацією, нинішній Президент має кілька годин відомих марок. Серед них – Rolex, Tag Heuer, Breguet та Bovet.

Цікаво, що навесні 2007 року Володимир Олександрович Зеленський підписав угоду зі швейцарською компанією Tag Heuer. Відповідно до нього він став офіційним представником цієї торгової марки в Україні.

Петро Порошенко

Петро Олексійович Порошенко також є небідною людиною, тому в його колекції є кілька дорогих годинників. Зокрема, відповідно до його декларації про доходи, колишній Президент України володіє чотирма швейцарськими годинами. Зокрема, два зразки від відомої компанії Breguet, а також один годинник марки Hublot і ще один Patek Phillip. Разом з тим відомо, що ще один годинник від торгової марки Hublot має його дружина.

Петро Порошенко ще до президентства був успішним бізнесменом. Відповідно, він міг собі дозволити купувати той годинник, який йому хотілося. Так, є інформація, що у повсякденному житті він носив годинник Breguet вартістю близько 25 тисяч доларів США. Однак у його колекції були й дорожчі екземпляри годинної індустрії. Наприклад, інформаційні агенції пишуть, що він був володарем годинника моделі Hublot Gummy Bang White Tourbillon Limited, який свого часу коштував близько 130 тисяч доларів.

Коментарі