0

Як вибрати години, придатні за розміром?

Вибір годин не настільки простий, як це може здатися на перший погляд. Для того, щоб вибрати потрібну модель, вам потрібно взяти сантиметр стрічки, а також виміряти зап'ястя. Якщо ви отримали результат від 15 до 18 см, краще вибрати одну модель годинника, корпус якого має середній діаметр. Якщо ваша щітка перевищує 19 см 19 см, то найкраще вибрати великі зап'ястя.

Не забувайте про головне правило, яке говорить про toi, що якщо діаметр справи вибирається правильно, місця прикріплення ремінців не виходить за межі зап'ястя зап'ястя. Використовуйте таке правило, яке допоможе вам з вибором. Якщо ви виміряли зап'ястя і вже хочете замовити наручні годинники, а потім перейдіть на офіційну сторінку нашого інтернет-магазину та вибрати саме те, що вам потрібно.

Дізнайтеся більше про вибір

Варто пам'ятати, що при виборі годин потрібно розглянути такі критерії, такі як: ремінь, житло та додаткові елементи декору. Ми пропонуємо вам почати з набору. Для того, щоб знайти оптимальний варіант, ви повинні помножити ширину зап'ясті на 0.618, а потім ви можете отримати ідеальний розмір набору для вас. Крім того, ви можете скористатися іншими методами, які дозволять вам з'ясувати, чи зробили ви правильно. Потрібно порівняти ширину зап'ясті з показником, що вказує на відстань між "вухами" годинника. Пам'ятайте, що вона повинна бути не менше 3-5 мм менше, ніж ширина руки.

Також ви можете використовувати пропорції. Все просте, тонше зап'ястя, менші години, які потрібно купити. Цей параметр може бути використаний під час вибору годин як для чоловіків, так і для жінок, і не сумнівається, що ви не відмовляєтеся.

Окремо, я хочу поговорити про висоту корпусу, який повинен бути пропорційний його діаметру. Цей критерій показує відстань між верхньою поверхнею скла та нижньою поверхнею корпусу. У цьому питанні, бажаний розмір буде залежати від того, який тип руки є. Наприклад, якщо у вас тонкі руки, краще вибирати тонкі моделі для них. Аналогічним чином, для масивних рук, для яких великі моделі годинника підходять. Якщо ви вже вирішили, яку модель ви хочете купити, то ви можете зробити це прямо зараз, зверніть увагу на широкий спектр продуктів, який представлений у присутності нашого інтернет-магазину. Купуйте високоякісний годинник з нами, і ви будете задоволені своїм рішенням.

Коментарі