0

Як носити годинник?

Наручний годинник вже давно не просто хранителем часу, але модний аксесуар, який прикрашає будь-який образ чоловіка або жінки. Однак, насправді, є багато суворих правил, відповідно до якого необхідно носити цей елемент гардеробу. Таким чином, існує цілий код, який в якомусь навіть не може бути порушений. Давайте обговоримо це більш нижче.

Праворуч або ліворуч

Кожна людина сама вирішує - що рука носити годинник. Однак, згідно зі статистикою, близько 70% людей носять годинник на лівій руці. Чому? Справа в тому, що переважна більшість людей правші (приблизно 90%). І, відповідно, вони поклали на годинник на руці «неробочу». Це вирішується на рівні підсвідомості, але це питання має практичні наміри. Зокрема:

  • Права рука правша часто зайнятий робочий інструмент. Це зовсім не означає, що кожен тримає молоток в руках. Для офісних працівників, робочий інструмент ручка. Відповідно, це більш зручно працювати основну руку, коли вона не є адекватною.
  • Права рука є набагато зручнішим для кріплення годин ремінця на ліву руку. І навпаки, якщо людина лівою рукою, це буде більш зручно для нього, щоб закріпити ліву ремінець на правій руці.
  • Якщо поставити годинник на правій руці, він буде відчувати дисбаланс по масі. Тому легше переносити вагу на ліву руку.
  • Згідно зі статистикою, права рука правша робить набагато більше рухів, ніж зліва. Таким чином, рух руки з годинником набагато менше.

Ще один цікавий момент. Багато людей носять годинники скла вниз. Це зручно з практичної точки зору. Зокрема, вона зводиться до мінімуму ризик, то скло буде ламатися на циферблаті. Насправді, ні в яких документах не написано, що ви не можете носити годинник вгору або вниз зі склом. І навіть більше - на правій або на лівій руці. Все це рішення безпосередньо належать самим годинах.

приземлення

Ще одне цікаве питання, як ремінець від годинника повинні взаємодіяти з вашого боку. Це зазвичай відбувається з шкіряним ремінцем або металевим браслетом. Варіант оптимальний так, що власник комфортно. Потрібно вибрати щось між тим це означає, що ремінь не бовтатися, і що вона не сильно затягнуті. Важливим фактором, який вказує на те, що довжина ремінця була обрана правильно, є той факт, що після зняття годин з його руки на його шкірі не повинно бути слідів від ременя.

Коментарі