0

Що таке зап'ястя?

Наручні годинники - складна система, що складається з багатьох елементів, що взаємодіють один з одним. Протягом століть вона була покращена та передана державі, в якій ми сьогодні знаємо її. Перші години були механічними та працювали виключно за рахунок весни або механізму маятника. Далі вони замінили кварцові годинники. Їх розвиток закінчився близько 50 років тому. Однак, незважаючи на технологію виготовлення, кожен виробник намагається створити щось унікальне, щоб здивувати споживача та запропонувати їй придбати продукт, який він раніше мав.

Схожість

Всі годинники поділяються на дві великі групи, згідно з якими експерти розділяються. Перший механічний, другий - кварц. Кожна з цих груп має свої переваги та недоліки. Зокрема, механічні годинники не залежить від зовнішніх джерел енергії, тобто вони не потребують батарей. У той же час, щоб зберегти продуктивність таких годин, вони повинні постійно починатися. І навпаки, кварц потрібна батарея, але вони постійно не потрібно їх приносити.

У той же час існує ряд конструктивних ознак, які поєднують ці дві групи. Серед них:

  • Наявність ремінця та її власника. Вони знаходяться у всіх годин.
  • Корпус, а також його дошки.
  • Рамка. Без цього, ніхто не має ніяких годин.
  • Годинник обличчя. Багато сучасних, особливо дорогих, існує навіть кілька годин. Іноді таке конструктивне рішення обов'язково обов'язково, а в інших це просто дизайнерський крок.
  • Скло. Це всі години.
  • Органи управління. У механічному годиннику ця голова заводу, кварцова - стрілка, а також тіла акумулятора.
  • Годинниковий механізм. Кожна година має свій власний механізм, незалежно від способу його пристрою.

Деталі зап'ястя

Одним з основних елементів будь-яких наручних годинників є їх житло. Він зазвичай виконується з металу. Найчастіше це нержавіюча сталь, або будь-який нержавіючий сплав. Далі йде скло. Це всі години. І сам "серце" будь-яких годин є настільним механізмом. Крім того, існують завжди так звані роги на житлі, або вони все ще називаються ремінцями по-різному. Вони призначені для утримання годинника на ремінці. Для годин, це обов'язкова частина.

Механізм годинника включає так званий рамку. Під цим визначенням означають обід, розташований навколо зовнішнього скла годин.

Коментарі