0

Цікава історія появи годин як технології

Мало хто знає, але наука, яка займається вивченням годинника, стало популярним і необхідним. Ісламські вчені, які жили в середні віки, сприяли цій ситуації. Вони почали використовувати у вирішенні проблем у тригонометрії гномонії. Вони винайшли таблиці, які дозволяли з'ясувати азимут і висоту, на якій знаходиться сонце, а також часовий кут, який у той час був справжнім відкриттям.

До сьогоднішнього дня збереглися унікальні записи відомого вченого, назва якої була ЮНІСА ІБН, яка відноситься до цілей, які переслідують мусульманські вчені як астрологи. Наприклад, він сказав, що вони повинні мати можливість визнати речі, які можуть мати релігійний вплив. Тільки після цього було сказано, що астрономія важлива для життя та можливості подорожі.

Мусульманський вчений Абу-Алі Аль-Хассан займався розвитком теорії та практикував ідею винаходу сонячних годин, які можуть виміряти час, але в той же час не залежати від часу року. У своїх робочих записах він зазначив всі правила, які важливі для побудови сонячних годин на всілякі поверхні. Через багато років після написання цієї теорії його записи стали неймовірно популярними та відомими в Західній Європі.

Найпростішими від своїх ідей було сонячним годинником, який може виконувати вимірювання сегментів дня, незважаючи на час року. Враховуючи той факт, що наука про годинник була тісно пов'язана з релігією мусульман, їх популярність отримала Sundials, які мають подвійне набір. Перший був потрібний, щоб мати можливість з'ясувати час, а другий був використаний для визначення напрямку в Мекці.

У 6 столітті араби взяли ідею інших народів, що було винаходом води. Тому годинники, які мали різні механічні пристрої, вже почали з'являтися. Це дозволило використовувати їх для різних цілей, як в повсякденному житті, так і в інших сферах життя. Але сьогодні все набагато простіше, і ви можете придбати будь-який годинник, який вам потрібен у нашому інтернет-магазині. У нас є широкий вибір різноманітних моделей від провідних виробників, тому ви не будете мати проблем з вибором. Ціни на години в нашому інтернет-магазині приємно здивують вас.

Коментарі