0

Для чого сучасні люди купують годинники?

Наручний годинник для сучасної людини не просто хронометр, а й показник статусу. Відповідно, багато людей купують собі годинник не просто заради того, щоб дивитися за часом, а підкреслити свій статус в очах інших.

Навіщо купують наручний годинник

У сучасному світі практично у кожної людини є мобільний телефон або сучасний смартфон. Відповідно, всі можуть без проблем дізнатися, скільки на даний момент часу. Але тим не менше наручний годинник не виходять з ужитку, оскільки вони є не просто мірилом часу, але і є певним індикатором статусу людини. Крім цього, годинник не втратили і свого практичного призначення. Зокрема, якщо за смартфоном необхідно лізти в кишеню з тим, щоб дізнатися, скільки на даний момент часу, то з тією метою можна просто підняти руку і подивитися на стрілки наручного годинника.

Крім того, наручний годинник - це ще і якийсь психологічний «фетиш». Справа в тому, що багато людей звикли носити наручний годинник, оскільки просто звикли до них. Годинники на руці вселяють якусь упевненість і значущість їх власникові. До того ж вони сприяють підвищенню комфорту і стабільності. Причому ця тенденція не губиться в часі. Наприклад, так само чинили люди 30 і 50 років тому. Годинники на руці - це ознака поважає час людини.

Наручний годинник для чоловіка - це ознака індивідуальності. Адже він сам вибирає, яку саме модель годинника йому носити. До того ж яким чином це робити - носити на правій або лівій руці, склом вгору або вниз, застібати ремінець тугіше або легше. Все це дає можливість підкреслити власну індивідуальність і свободу дій.

статусні годинник

Для забезпечених людей годинник часто є показником статусу. Адже коли зустрічаються багаті люди, у яких великий достаток, то підкреслити власну значущість досить важко. І тут на допомогу приходять наручний годинник. За їх моделі, і зокрема вартості, можна розсудити так би мовити «хто є хто». Для ділової людини такий вкрай важливий, оскільки для зближення з можливими діловими партнерами показати свій статус вкрай важливо.

смак

Ну і не можна забувати про особисті уподобання. Незважаючи на наявність сучасних смартфонів, в даний час існує чимало людей, які по-старому носять наручний годинник. Це можна назвати звичкою, однак це не завжди так. Наручний годинник до сих є дуже зручним засобом для контролю часу і відбувається навколо ситуації. Тому, незважаючи на розвиток сучасних цифрових технологій, наручний годинник ще довгий час будуть випускатися виробниками, і купуватися споживачами.

Коментарі