0

День рятувальника

День рятувальника

Свято рятувальників є звичайним святкувати 17 вересня. Це свято присвячено тим, хто ризикує своїм життям, і рятує людей від пожежі, проводить надзвичайні та рятувальні операції та сприяє захисту населення та територій від розслідувань надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Раніше до 2008 року це свято називалося працівниками Ленга цивільного захисту. У період з 1990 по 2004 рік цей свято був двічі, перше свято було 29 січня, і був день пожежних працівників. Кожна остання субота жовтня відзначалася Днем рятувальника. Найкращий подарунок для цього свята буде зап'ястя, яке ви можете придбати у Києві у нашому інтернет-магазині.

Існує цікава річ, яка через кілька років, служіння, яке займається питаннями, пов'язаними з надзвичайними ситуаціями в Україні (МОН), а нинішній президент Віктор Ющенко прийняв пропозицію змінити назву Дня працівників цивільного захисту на день рятувальника. Ось як з'явився свято, який ми всі святкуємо. Якщо ви хочете зробити подарунок, і купити зап'ястя, ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині в Києві.

Яка різниця між механікою та кварцем?

Перш ніж зробити свій вибір, вам потрібно знати, що механічні моделі з кварцу різні:

  • Механічні моделі годин підходять для будь-якого зображення. Вони дозволяють знати точний час, і розповісти історію. Цей механізм з'явився назад у далеку 17-го століття, а суть його роботи базується на біговій весни. Наручні годинники мають стильний дизайн, захищений від різного пошкодження та мають відмінну якість. Тому купити зап'ястя - це чудове рішення, щоб порадувати коханого;
  • Кварцові годинники працюють на симбіозі електроніки та механіки, де електронно керований рушійною силою, яка необхідна для переміщення стрілок як електронного компонента. Вони можуть мати велику кількість функцій, тому ви можете знайти та вибрати ці зап'ясті, які вам потрібно;

Будь ласка, зробіть свою близьку людину з високоякісними годинниками, і ви побачите, скільки він буде щасливий дати такий подарунок. Не забувайте, що ви не повинні зберігати на цьому аксесуарі, щоб він міг обробляти функції. Нагадаємо, що ви можете придбати наручні годинники в нашому інтернет-магазині в Києві, і не сумнівайтеся у їхній відмінній якості. Ми відповімо на всі запитання, в яких ви зацікавлені, і ви можете точно вибрати те, що вам потрібно.

Коментарі