0

Що не можна зробити з автоматичним годинником - керівництво для новонароджених

Я розумію, що тема сьогоднішньої виступу експертів за годину може краще викликати атаку неконтрольованого позіхання. Однак я нічого з нею нічого не роблю, тому що цей текст адресований тим, хто тільки що вийшло ваш перший автоматичний годинник у вашому житті і не знає, що вони їдять. Автоматичний годинник викликає багато питань від новачків. Обмотка з мереживом - і як? Встановлення автоматичних годин - це те ж саме, що і з кварцовими таймерами? Як я можу поставити автоматичний годинник? Оскільки світ годинникових годин значно відрізняється від світу кварцових годинників, які не потребують технічного обслуговування, варто пам'ятати кілька простих правил, дотримання яких забезпечить наші автомобілі протягом багатьох років безперервної роботи.

1. Автоматичний годинник - рослина з короною шкодою шкодить механізму?

Ця інформація постійно циркулює в Інтернеті, і я довгий час я вірив. Коли я попросив нашого годинника про рослини, я почув довгу лекцію, в якій вона прийшла до висновку, що це один з найпоширеніших міфів про автоматичний годинник і не має фактичного підтвердження. Таким чином, ви можете запустити свій автоматичний годинник за вашим запитом, якщо це дозволяє використовувати їх механізм. Таким чином, коли він доходить до годин з автоматичним пікапом, рослина з годинником - 100% безпечна. Я також відзначаю, що, на відміну від механічного годинника, у автоматах немає ніяких ризиків, щоб розбити весну - корону можна крутити весь день, і ми ще не матимемо годинник. Автоматичний годинник - Clockwork Factory? Звичайно!

2. Встановлення автоматичних годин - бавовняних дат.

Дата картографування є основною складністю, знайденою у багатьох ігрових автоматах. Часто ми починаємо регулювати автоматичний годинник з датою. Таким чином, ви можете бути здивовані тим, що я пишу про це в тексті, який ви не можете робити з автоматичним годинником. Не хвилюйтеся, точка не те, що дати не можуть бути встановлені в машинах. Однак існує певний діапазон часу, в якому встановлюється автоматичні годинники, зокрема, маркування дат. Ми ніколи не отримаємо, ніколи не виправляємо дати з 22:00 до 2:00. Чому? Ну, тоді процес зміни дати в години та додаткове втручання на нашу частину може пошкодити механізм. Ви будете здивовані, скільки годин переходить до сайтів лише через невмілий зсув дату. Встановіть автоматичний годинник простий і безпечний, якщо ми пам'ятаємо це правило.

3. Вібрація та потрясіння шкідливі для механізму.

Однак слід пам'ятати, що сучасні автоматичні годинники оснащені ударостійкими системами, що захищають механізм від шкідливого впливу вібрації. Таким чином, вам не потрібно відмовлятися носити автоматичні години під час подорожі на велосипеді, бігаючи боягуз, тощо. Все інше, коли ви керуєте велосипедом у лісі, на порушеннях тощо, або коли ви використовуєте електричні інструменти, такі як Свердла, молоток - краще не робити цього в автоматичному годиннику. Для таких класів таймер з кварцовим механізмом є обов'язковим.

4. Сервісні перевірки

Так, вони потрібні для автоматичного годинника. Однак не обов'язково, щоб огляд слід зробити кожні два роки - ця інформація дуже часто з'являється в Інтернеті. Кожні 3-4 роки достатньо, щоб припинити наш таймер до перевіреного сервісного центру для перевірки та змащення. Так, абсолютно нічого не заважає вашим годинником частіше відвідувати годинник - однак, у випадку нових годин немає потреби.

5. Встановлення автоматичних годин - час

Що неможливо виконати з автоматичним годинником? Не встановлюйте час, повернувши стрілки! Незважаючи на те, що дизайн сучасних автоматів дозволяє перетворити стрілки, перетворюючи корону, це слід уникати - погодинний механізм, і, зокрема, тригер, ви будете вдячні за це.

6. Намагнічувальні години.

Раніше намагніченість годинника була реальною загрозою. Однак, в даний час, автоматичний годинник захищений від магнітних хвиль, а ризик намагнічування механізму є незначним. Звичайно, ви можете додати до списку речей, які не повинні бути виконані за допомогою автоматичного годинника, поклавши таймер на сильних магнітах (наприклад, на динаміків).

7. Як поставити автоматичний годинник?

Питання про те, як поставити автоматичний годинник, часто виникає в головах власників новоутворених ігрових автоматів. Напевно, будемо раді відповісти, що для довговічності механізму годинника не має значення багато. Так, ми можемо втратити кілька секунд, опустити годинник за допомогою годинника, і отримати ці секунди, знижуючи корону. Це можна переглянути як спосіб точного налаштування точності нашого автоматичного годинника. Особисто я не турбуюся з цим - точність набагато більше залежить від способу використання таймера та догляду. Якщо вам цікаво, як відкласти автоматичний годинник, якщо ви плануєте не використовувати їх протягом тривалого часу, питання також дуже просте. Найголовніше - не забувайте стріляти 2-3 рази на тиждень. Це дозволить запобігти сушій мастило та звільнити нас від потенційного візиту до годинника.

Коментарі