0

Годинники Vostok-Europe виробництва Литва

Годинники Vostok-Europe виробництва Литва

Vostok-Europe - це всесвітньо відомі годинник, які виробляються в Литві, і широко використовуються в НАТО. Давайте ж розберемося докладніше, що нам відомо про ці популярні годинники, і чим обґрунтована їх затребуваність. Отже, в далекому 2003 році, було створено підприємство «Koliz Vostok». Основне їхнє завдання полягало в тому, щоб створити нову лінійку годин, яка була б якісною і сучасною. Завдяки старанним старанням з'явився новий бренд годин «Vostok-Europe».

Вже через рік, публіці була представлена лінійка годин з 5-ти моделей, які до сих пір користуються популярністю. Незабаром годинник розлетілися по різних куточках світу, і стали справжнім бестселером. У 2007 році годинник «Vostok-Europe» були практично в кожній країні. Завдяки практичності і бездоганній якості, представлена модель годинника стала офіційним годинником Федерації футболу Греції.

З 2012 по 2013 рік, представлені годинник пройшли безліч випробувань, при яких довели свою практичність, функціональність і якість. Вони стали широко використовуватися в НАТО, і по всьому світу. Про годинник «Vostok-Europe»  заговорили в усьому світі.

Детальніше про годинник

На сьогоднішній день модельний ряд годинників виробника «Vostok-Europe» значно розширився, тому ви зможете вибрати годинник саме з тим функціоналом і технічними характеристиками, які вам необхідні. Варто зазначити, що для любителів підводних занурень, виробник випустив спеціальну лінійку годинників «Vostok-Europe» для дайвінгу. Крім того, ви можете підібрати годинник з відповідним для вас механізмом функціонування: кварцовим, механічним з автоподзаводом або кварцовим хронографом.

Як матеріал корпусу, в різних моделях використовується: нержавіюча сталь, бронза або титан. Що відносно ремінця, то він може бути: шкіряним, силіконовим або ремінцем-НАТО. Залежно від своїх побажань ви зможете підібрати модель наручних годинників «Vostok-Europe» з відповідним для вас функціоналом. Як висновок, можна сказати, що наручний годинник «Vostok-Europe» - це відмінне рішення, про яке ви не пошкодуєте. Не упускайте можливості придбати якісні і всесвітньо відомі наручні годинники, вироблені в Литві, і використовувані в НАТО. Вибирайте «Vostok-Europe», і станьте власником популярних годинників-бестселерів.

Коментарі