0

Годинник настінний

Настінний годинник - дуже частий атрибут багатьох житлових і робочих приміщень. На практиці їх існує величезна кількість. Як правило, годинники настінні в Києві, як також і в інших регіонах України, можуть бути виконані в найрізноманітніших стилях. У тому числі вони можуть бути механічними, кварцовими, електронними. Однак перед тим, як купити настінні годинники в Києві, необхідно визначитися з тими параметрами, за якими потрібно вибирати ту чи іншу модель.

параметри вибору

В першу чергу при виборі необхідно звертати увагу на тип механізму. В даний час безшумні настінні годинники діляться на наступні види:

  • Механічні. Це найстаріший, але і найнадійніший тип. Для того, щоб вони працювали на постійній основі, необхідно періодично заводити їх пружину. При цьому потрібно розуміти, що купити настінні годинники в Києві на механічній основі означає, що їх постійно потрібно заводити, що не завжди зручно. Зокрема, наприклад, при тривалій поїздці, коли господаря довго немає вдома.
  • Кварцові. Вони працюють від зовнішнього джерела енергії. Такі настінні годинники в Києві відрізняються великим запасом ходу. Батарейки зазвичай вистачає на два-три роки. Це залежить як від самих годин, так і від батарейки.

Матеріал корпусу

Наступний параметр, який потрібно враховувати перед тим як купити настінні годинники в Києві , - це матеріал, з якого виготовлений їх корпус. У класичному варіанті корпус годин завжди випускається з металу. Питання тільки в тому - що це за метал? Це може бути нержавіюча сталь, алюміній, бронза, і навіть дорогоцінні метали - золото і платина. Однак в останньому випадку подібний годинник стоять дуже дорого і вони по кишені далеко не кожному пересічному споживачеві.

Найчастіше настінні тихохідні годинник виконують з дерева. Цей матеріал відрізняється своєю екологічністю і чистотою. Вони чудово підійдуть практично для будь-якого приміщення. Зазвичай дерев'яні годинник має пластмасові стрілки, а сам циферблат виконаний з дерева. Що стосується їх механізму, то він може бути різним. Починаючи від класичних «зозуль» до сучасних технологічних механізмів, що працюють на основі батарейок і керуючої електроніки.

Також часто настінні годинники виготовляються на основі полімерів. Ці матеріали є, по суті, ударопрочной пластмасою, тому годинами не страшно механічний вплив.

Коментарі