0

Blockchain: це розкішна розкішна галузь для нього?

Багато людей, які належать до професіоналів, не знають особливості таких технологій як блоконс. Ця технологія можна вважати крутим цифровим елементом, який використовується у світі, де звичайна логіка вважає, що цифрові дані можуть бути скопійовані. Окремо, я хотів би сказати про токени, які є компонентами, які включають зашифровані біти даних.

У кінцевому рахунку було багато говорити про те, що деякі компанії хочуть продати технологію, яка може відстежувати клас розкішних брендів. Якщо ви звертаєте увагу на головну обіцянку сумісності блок-мань та розкішних годин, вона заснована на походженні товару. У теорії годинник буде підключений до сучасного маркера цієї технології. Варто пам'ятати, що передбачено лише один токенський блокшен, тому лише один елемент може існувати насправді, який буде пов'язаний з ним.

Ця ситуація вважається революційною, оскільки вона припускає, що для того, щоб зрозуміти, чи є у вас підроблені годинники, більше не потрібно мати жодних конкретних знань. По суті, пристрій, який використовується для порівняння номера маркера з реєстром, - це те, що буде достатньо. Тому, з такими технологіями, буде достатньо, щоб визначити підробку.

Перешкоди на шляху реалізації ідей

Всі компанії, які просто починають у цьому бізнесі, наполягають на тому, що дивитись бренди включають нові інструменти у виробничі системи. Але це відбувається дуже повільно. Ти знаєш чому? Перша причина - це вартість, яка порівнюється з вигодою, від використання цієї технології. Звичайно, що існує велика кількість підробки, але можна припустити, що самі бренди годину думають, що їх можна ідентифікувати.

Окремо, я хотів би сказати, що вся система відстеження цієї технології та її безпека залежить від унікального коду, який належить до об'єкта. Нам потрібен технологія ідентифікатора, який буде надійним для того, щоб він був пов'язаний з годинником, а не давати шанс шахрайства. Але, якщо ви подивитеся на реальність, це питання досить складне, і це не відомо, який розвиток це буде в майбутньому. Все, що залишається для нас, просто чекає на нас, і подивіться, які виробники візьмуть, і що це призведе до всього.

Коментарі