0

10 найбільш фотогенічних годин

Наручний годинник самі по собі - витвір мистецтва. У цьому матеріалі ми представимо вам 10 найбільш фотогенічних годин за версією Берта Буйсрогге - фотографа, який спеціалізується саме на зйомці годин, і не тільки ручних. Тож почнемо.

A. Lange & Söhne Datograph Lumen

Цей бренд був створений в Німеччині. У лінійці представлено чималу кількість різні моделей. Однак в даному випадку була обрана саме ця модель. Секрет полягає в додаткових деталях оформлення корпусу. На думку авторитетного фотографа ця модель є однією з найбільш фотогенічних.

Breguet Marine Alarme Musicale 5547

На секундочку, ця модель годинника коштує близько половини мільйона євро. Відмітна «фішка» моделі полягає в тому, що корпус має цельнозолотое оформлення від Бреге. Тому ці години по праву знаходяться на другому місці рейтингу.

Cartier Santos Dumont

Відзначається простота їх влаштування. Однак модель підкуповує іншим властивістю, а саме - фотогенічністю. Вважається, що модель успадкувала класичний дизайн, який був винайдений ще в 1904 році. І до сих пір ці години випускаються практично в первозданному вигляді. А це говорить багато про що. Історія протяжністю десятків років засвідчила не тільки життєздатність моделі, але і її красу.

ChronoSwiss Sirius Flying Regulator

Відмітна особливість даної торгової марки - це чистота дизайну. Зокрема, це виражається в тому, що в ньому немає тонких деталей. Циферблат синього кольору. Компонування стрілок - дворівнева. Ця модель відмінно підходить для фактурних зйомок.

Girard Perregaus Tri-Axial Tourbillon

Особливість моделі полягає в трехосном турбійоном. Модель чомусь називають «поганим хлопчиком» за брутальний зовнішній вигляд. Однак подібна модель подобається дуже багатьом. Крім цього, це одна з найбільш фотогенічних моделей для фотосесії.

Glashütte Original Senator Chronometer

Дані годинник відносно прості щодо конструкції. Відмітна особливість полягає в оригінальному циферблаті блакитного кольору. При цьому інші елементи годин також добре збалансовані. Виходять відмінні фотографії.

Gronefeld тисяча дев'ятсот сорок одна Remontoire

У даного годинника фотогенічний НЕ корпус і навіть не циферблат, а годинниковий механізм. Точність виготовлення і саме по собі інженерне рішення гідно того, щоб бути запетчатленним на фотоапарат художника.

Louis Moinet Sideralis

Ця модель укомплектована великою кількістю деталей. Весь механізм разом являє собою чарівне видовище. Тому ці години по праву перебувають у відповідному рейтингу.

MB & F Legacy Machine Perpetual

Модель відрізняється своїм функціоналом. Крім цього - приголомшливий дизайн. Насправді вся лінійка даного годинника гідна особливої уваги.

Zenith Elite 6150

Відмітна особливість - аскетизм і простота моделі. Вона дуже фотогенічна і виглядає дуже красиво.

Коментарі