Оптовим покупцям

Оптовим покупцям: чекаємо замовлення на info@may-time.ua

компанія May Time пропонує вам придбати годинник оптом. Якісна, надійна і ексклюзивна продукція - ідеальний товар для вашого бізнесу. Якщо ви хочете відкрити магазин з продажу годинників або ж розвинути новий напрям свого бізнесу, то наша пропозиція вас точно зацікавить.

Продаж годинників - це вигідний і прибутковий бізнес. Всі тонкощі і проблеми з поставками May Time готова взяти на себе. Вам залишається тільки вибрати найбільш цікаві для вас бренди і почати отримувати прибуток від продажу товару. Ми реалізуємо годинники наручні від виробника, і наша продукція дійсно якісна і надійна. Наш сервісний центр по ремонту годинників - це ще одна вагома перевага для вас, наших партнерів.

Які переваги від оптових покупок у нас ви можете отримати?

·         Асортимент нашої компанії - різноманітний і цікавий. Ми пропонуємо своїм клієнтам ексклюзивні, оригінальні, стильні і якісні годинник, які завжди знайдуть свого покупця. Купуючи годинник оптом у нас, ви отримуєте товар, який дійсно буде продаватися.

·         Наші фахівці готові проконсультувати вас з приводу часового бізнесу, пояснити тонкощі продажів і допомогти з організацією власного магазину. Починати і розвивати бізнес з нами - це дуже легко!

·         Гарантійне обслуговування, сервісний центр по ремонту годинників - у вашому розпорядженні;

·         безліч позитивних відгуків від наших покупців - це найкращий доказ якості нашої продукції, відмінне конкурентна перевага для вашого бізнесу.

Бізнес з продажу годинників - це перспективне і вигідний напрямок роботи на українському ринку. Зателефонуйте нам за телефоном +38 044 232 888 1, щоб дізнатися більше про ваші перспективи!