Блог

Унікальний подарунок чоловікові на 30 рокiв Незалежності України

Унікальний подарунок чоловікові на 30 рокiв Незалежності України

Для України День Незалежності - велике свято який відзначає вся країна. І ніщо не зможе порадувати Вашої чоловіка як унікальний годинник приурочені до цієї знаменної дати.У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати і купити наручний годинник, які зможуть підійти для вашого чоловіка, і порадувати його. Ми надаємо всі сертифікати якості, які вказують на оригінальність годин. Ми постійно поповнюємо..

04.08.2021
0
1229
Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму, який є звичайним святкувати 27 вересня. Вибір упав на цю дату з причини того, що в 1970 році було в цей день Статут Світової туристичної організації був підписаний. Сутність свята полягає в тому, щоб взяти туризм популярний, і сприятиме економіці країни, оскільки туристи з різних країн почнуть прийти. Тому, якщо у вас є тісні люди, які люблять подорожувати, то ви можете зр..

03.08.2021
0
483
День машинобудівника

День машинобудівника

День Машинострителя відзначається четвертому неділю вересня. Свято бере початок з 1993 року, коли Леонід Кравчук підписав відповідний порядок. Він зробив це, щоб підтримати ініціативу працівників машинобудування. Якщо ви хочете порадувати людину, близьку до вас, яка працює в цій області, то ви можете дати йому зап'ястя, яке ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Цікаво, що за традицією, до..

03.08.2021
0
478
День танкіста

День танкіста

День танкер відзначається у другій неділі вересня. Це свято походить у 1997 році, коли Леонід Кучма підписав відповідний порядок, який підтримує ініціативу ветеранів танкових військ. Це свято дуже важливо, тому його святкування не слід забувати. Якщо у вашій родині є танкер, то вам потрібно зробити його гідним подарунком, щоб продемонструвати всю свою увагу і любов. Ви можете дати їм зап'ястя, яке..

03.08.2021
0
520
День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту

День фізичної культури та спорту відзначається у другій суботи вересня. Свято відзначається з 1994 року, коли Президент був підписаний відповідним указом, щоб підтримати ініціативу фізичного виховання та спорту. На честь цієї події постійно проводяться різні події, спрямовані на розвиток спорту. Тому, якщо ви хочете, щоб порадувати людину, близьку до вас, яка займається приємним подарунком, то най..

03.08.2021
0
475
День рятувальника

День рятувальника

Свято рятувальників є звичайним святкувати 17 вересня. Це свято присвячено тим, хто ризикує своїм життям, і рятує людей від пожежі, проводить надзвичайні та рятувальні операції та сприяє захисту населення та територій від розслідувань надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Раніше до 2008 року це свято називалося працівниками Ленга цивільного захисту. У період з 1990 по 2004 рі..

03.08.2021
0
484
День працівників нафтової і газової промисловості

День працівників нафтової і газової промисловості

Свято працівників нафтової і газової промисловості відзначається в другу неділю вересня. Це професійне свято бере свій початок з 1993 року, коли президентом Леонідом Кравчуком був підписаний відповідний наказ. Він зробив це для того, щоб підтримати ініціативу працівників нафтопереробної промисловості. Тому, потрібно привітати працівника цієї сфери, і подарувати йому оригінальний і гідний подарунок..

03.08.2021
0
441
День військової розвідки України

День військової розвідки України

День військової розвідки в Україні відзначається 7 вересня, і вважається професійнимсвятом. Ця дата була обрана з тієї причини, що саме в цей день, в 1992 році був підписаний наказ. Це послужило початком історії військової розвідки незалежної України. Після того, як в 1991 році Україна стала незалежною, постало питання про те,як створити військову розвідку. Тому, підписання цього наказу було дуже ..

03.08.2021
0
1002
День підприємця

День підприємця

День підприємця відзначається в першу неділю вересня. Відповідне замовлення було підписано ще в 1998 році, президент Леонід Кучма, який зробив велику роль у підприємництві та економіці країни. Він зазначив, що підприємці впливають на розвиток економіки країни в цілому. Тому всі, хто веде свій бізнес, святкують це свято. Ви можете порадувати щось корисне та оригінальне, наприклад, годину, які ви мо..

03.08.2021
0
468
День митного брокера

День митного брокера

День митного брокера відзначається в Україні 4 вересня. Цей день був офіційно визнаний святковий в 1992 році, коли відповідний наказ був підписаний Державним митним комітетом. Брокери - це люди, які є посередниками між клієнтами та державою під час того, як товар проходять через кордон. Співробітник митниці може бути як чоловік, так і жінка, тому важливо, щоб дар універсальний. Найкраще, якщо ви з..

03.08.2021
0
479
День нотаріату

День нотаріату

Нотаріальний день відзначається 2 вересня. Професійне свято нотаріусів відзначається з 2010 року, коли президент був підписаний відповідним орденом Віктором Ющенком. Діяльність нотаріусів дуже важлива для розвитку правової держави, тому святкування свята є важливою для кожного фахівця. Але будь-який нотаріус - це тверда людина, тому подарунок повинен бути доцільним і твердим. Найкраще, якщо ви виб..

03.08.2021
0
500
День авіації України

День авіації України

Авіаційний день України відзначається в останній суботи серпня. Відправлення відзначається з 1993 року, коли президент Леонід Кучма підписав відповідний порядок, щоб підтримати ініціативу авіатора Збройних Сил України. Свято є професійним, тому всі співробітники військової сфери та авіаційної промисловості можуть відзначити своє свято. Якщо ви хочете привітати людину, близьку до вас, яка пов'язана..

03.08.2021
0
510